Restauracja Zbrojownia

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: ul. Rakowicka 22

Ilość miejsc do: 100
(12) 422 51 33
http://gastronomia.krakow.pl

Opis

Restauracja Zbrojownia

 

 

Restauracja znajduje się w pobliżu centrum miasta przy Wojskowym Ośrodku Rekreacyjnym.

 

Prowadzimy kuchnię polską z akcentami kuchni francuskiej i śródziemnomorskiej. Oferujemyjemy Państwu pełną gamę napitków zimnych i gorących oraz duży wybór alkoholi.

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju przyjęć i spotkań okolicznościowych w naszym lokalu oraz miejscu wskazanym przez klienta.

 

Nasz lokal posiada dużą klimatyzowaną salę która pomieści do 100 osób i namiot gastronomiczny dla około 40 osób. Przy restauracji znajduje się duży, strzeżony parking.

 

 

 

Chrzciny i komunie

 

Chrzciny i komunia święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest to również wspaniała okazja do spotkania w gronie rodziny i bliskich. Organizując przyjęcie z okazji Chrzcin w naszej restauracji, mogą być Państwo pewni, że zarówno rodzice jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.

 

Restauracja Zbrojownia przygotowała dla Państwa ofertę na organizację przyjęcia z okazji Chrzcin i Komunii. Oferta ta zawiera wszystkie potrzebne elementy do uczczenia tego szczególnego Święta. Zatroszczymy się o odpowiedni wystrój sali podkreślający charakter uroczystości, wykwalifikowaną obsługę oraz wykwintne menu dobrane do indywidualnych oczekiwań.

 

 

 

W przypadku kontaktu z lokalem prosimy o powołanie się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Kraków lub Kamerzysta Kraków

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca