Focus Premium Pod Orłem

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Adres: Gdańska 14

Ilość miejsc do: 100
52 583 06 01
http://www.focushotels.pl/

Opis

Focus Premium Pod Orłem

 

 

Focus Premium Pod Orłem to wyjątkowy obiekt, który jest idealnie dostosowany do organizacji przyjęć okolicznościowych, w tym Chrzcin i Komunii.

 

Jeżeli zależy Państwu na udanym przyjęciu, które odbędzie się w przyjaznej atmosferze i eleganckim wnętrzu, jest to miejsce którego szukacie. Dbałość o każdy detal oraz profesjonalna obsługa spełnią wymagania najbardziej wymagających osób, a smaczne menu przygotowane przez naszego szefa kuchni zaspokoi potrzeby największych smakoszy.

 

Sala Malinowa to propozycja miejsca dla osób organizujących bardzo duże przyjęcia. Ponieważ jest to sala balowa, może zmieścić nawet 100 osób. Pomieszczenie jest bardzo reprezentatywne – często  organizowane są w nim przyjęcia weselne.

 

Salę Business Center proponujemy osobom organizującym duże przyjęcia. Znajdująca się na 1 piętrze sala pomieści na przyjęciu 60 osób.

Sala Rotariańska to wybór idealny dla osób organizujących przyjęcia od 20 do 30 osób.

 

Przy organizacji bardziej kameralnych przyjęć okolicznościowych proponujemy nasze piękne apartamenty, których wystrój wprowadza niesamowitą atmosferę.

 

Rodziców plalnujących organizację Chrzcin oraz Przyjęć Komunijnych zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds organizacji przyjęć, którzy z chęcią udzielą odpowiedzi na każde pytanie.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Bydgoszcz lub Kamerzysta Bydgoszcz

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca