Restauracja Villa Toscana

Zakopane, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Zakopane
Adres: ul. Sienkiewicza 10

Ilość miejsc do: 200
18 20 000 99, 696 069 799
http://zakopane.restauracja-wloska.pl/

Opis

Restauracja Villa Toscana

 

 

Restauracja Villa Toscana zlokalizowana w samym centrum Zakopanego, jest wspaniałym miejscem do organizacji wszelkich imprez okolicznościowych.

Włoska kuchnia oraz wyjątkowe wnętrza restauracji inspirowane alpejskim klimatem Włoch sprawią, że goście będą czuć się swobodnie i komfortowo. Szczególna dbałość o jakość i smak dań oraz doświadczenie w dekoracji okolicznościowej sprawiają, że każda organizowana przez nas impreza okolicznościowa ma swój jedyny i niepowtarzalny charakter.

Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie, a oferta jest w każdym elemencie dopasowana do potrzeb i życzeń naszych Gości. Z niezwykłą starannością i dokładnością pomożemy dopracować wszelkie istotne szczegóły przyjęcia.

Organizujemy zarówno imprezy rodzinne takie jak śluby w plenerze, wesela, chrzciny, komunie, oraz imprezy o charakterze bardziej oficjalnym takie jak spotkania firmowe, imprezy integracyjne i inne.

 

Nasze atuty to:

 • Menu dostosowane do potrzeb
 • Gwarancja świeżości i jakości dań oraz wysoki standard
 • Profesjonalna obsługa i nienaganny serwis
 • Możliwość wyboru sali
 • Klimatyzowane sale
 • Widokowy taras z fontanną
 • Imprezy okolicznościowe tematyczne
 • Imprezy okolicznościowe na świeżym powietrzu
 • Dogodny dojazd
 • Bezpłatny parking
 • Udogodnienia dla dzieci

 

Warto nam zaufać i pozwolić zorganizować dla Państwa niezapomniane przyjęcie w Zakopanem.

 

Komunie

Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny, a przyjęcie komunijne obchodzone jest zawsze bardzo uroczyście. Restauracja Villa Toscana to idealne miejsce w Zakopanem do organizacji przyjęcia komunijnego. Naszym zadaniem jest  zapewnienie miłej i profesjonalnej obsługi, dostosowanego do potrzeb menu, tak aby rodzice i nasi mali goście mogli w pełni przeżywać ten wyjątkowy dzień Komunii Świętej. Gwarantujemy, że nasze doświadczenie, oraz wiedza pozwala nam zaplanować całą uroczystość w taki sposób, aby wszyscy byli w pełni usatysfakcjonowani.

 

Chrzciny

Chrzciny to zarazem pierwszy sakrament jak i pierwsze ważne przyjęcie Twojego Dziecka. Jest to również idealna okazja by w rodzinnym gronie świętować pojawienie się na świecie nowego członka rodziny.

Zapraszamy serdecznie do organizacji przyjęcia z okazji Chrztu Świętego w przytulnych wnętrzach restauracji Villa Toscana w Zakopanem. Nasz personel zadba o każdy szczegół i dołoży wszelkich starań, aby to radosne wydarzenie, którym są chrzciny i nastrój udzielił się wszystkim Gościom. Gwarantujemy, że nasze doświadczenie, oraz wiedza pozwala nam zaplanować chrzciny w taki sposób, aby rodzice byli w pełni usatysfakcjonowani i spokojni.

Elementem szczególnie wyróżniającym naszą ofertę jest udostępniony na czas przyjęcia przytulny pokój gdzie mama może komfortowo nakarmić maluszka czy też na chwilę skryć się i odpocząć od przyjęcia.

Maleństwu zapewniamy kołyskę, fotelik do karmienia, oraz przewijak.

Wiemy doskonale, że świeżo upieczonym  rodzicom brakuje czasu, a organizacja chrzcin jest sporym przedsięwzięciem, dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw i wszelkie formalności można dograć dogodną drogą mailową.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Zakopane lub Kamerzysta Zakopane

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca