Hotel Zimowit

Rzeszów, Podkarpackie

Informacje o obiekcie

Województwo: Podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Adres: Al. Armii Krajowej 4b

Ilość miejsc do: 230
17 850 15 17; 726 933 943
http://www.hotel-zimowit.pl/

Opis

Hotel Zimowit***

 

 

 

Trzygwiazdkowy Hotel Zimowit jest położony niedaleko centrum Rzeszowa przy obwodnicy A4, w sąsiedztwie Parku Papieskiego. Hotel dysponuje 53 pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawek, w tym czterema przestrzennymi, świetnie wyposażonymi apartamentami.

 

W hotelu znajduje się elegancka restauracja serwująca dania kuchni regionalnej jak i europejskiej oraz sale konferencyjne. Jedna z sal konferencyjnych o powierzchni 180 m2 może pomieścić nawet 200 osób, dwie mniejsze przeznaczone są dla grup do 40 osób. W całym obiekcie dostępny jest internet Wi-FI.

 

 

Dla naszych gości korzystanie ze strefy saun jest bezpłatne. W obiekcie znajduje się również nowocześnie urządzony bar, w którym można odpocząć przy filiżance pysznej herbaty czy aromatycznej kawy.

 

Ze względu na lokalizację, duży parking, patio wewnątrz budynku jesteśmy przygotowani na organizację wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzty, stypy, przyjęcia imieninowe, urodzinowe, rocznice, studniówki, półmetki oraz imprezy integracyjne. W piwnicach natomiast zlokalizowana jest strefa SPA , w której można skorzystać z sauny mokrej, sauny suchej oraz groty solnej.

 

 

Chrzciny i Komunie

 

 

Zapraszamy do Restauracji Hotelowej na wyjątkowe przyjęcie z okazji z okazji Narodzin Dziecka oraz Pierwszej Komunii Świętej.

 

 

Menu dla dzieci i dorosłych zostało starannie dobrane, aby w pełni oddać charakter uroczystości i spełnić najbardziej  wysublimowane smaki wszystkich zaproszonych.

 
Zadbaliśmy również o dobry humor najmłodszych, organizując im wiele atrakcji w specjalnie przygotowanym pokoju zabaw.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

 

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Rzeszów lub Kamerzysta Rzeszów

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca