Agat Hotel

Łódź, Łódzkie

Informacje o obiekcie

Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź
Adres: ul. Strykowska 94

Ilość miejsc do: 200
(42) 659 71 93; 601 150 991; 722 061 200
http://www.agathotel.pl

Opis

Agat Hotel

Od wielu lat organizujemy uroczystości weselne, komunie, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe znane w całej Łodzi z niezwykłej oprawy i dbałości o każdy drobiazg.

Nasz obiekt położony jest Lesie Łagiewnickim (dawna Puszcza Łódzka). To wyjątkowe miejsce przepełnione zapachem  lasu i śpiewem ptaków. Nasze potrawy to wyjątkowa i zmysłowa podróż po wielu smakach zaczerpniętych z kuchni całego świata. W naszym Menu znajdziecie Państwo zarówno  potrawy stanowiące wyjątkowy przykład kunsztu  kulinarnego naszych prababek, składającego się na niezwykłą kuchnię staropolską,  jak i potrawy zaczerpnięte z innych kuchni:  włoskiej, francuskiej, bałkańskiej czy orientalnej.

Posiadamy przepiękną Salę bankietowo-weselną, zaprojektowaną nowocześnie i wg najnowszych standardów. Sala jest klimatyzowana i posiada wyjście na taras i ogród. Sale posiada też niezbędny sprzęt audiowizualny oraz wysokiej jakości nagłośnienie. Przybrania stołów i krzeseł idealnie harmonizują z wystrojem wnętrza, tworząc wyjątkowy i niezapomniany klimat. Posiadamy również wyjątkowe i unikatowe szesnastokolorowe oświetlenie, które sprawi, iż każda uroczystość będzie jedyna w swoim rodzaju.

W przypadku kontaktu z lokalem prosimy o powołanie się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Łódź lub Kamerzysta Łódź

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca