Gościniec Branicki

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: ul. Gen. Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego 35

Ilość miejsc do: 500
508 113 363
http://gosciniec-branicki.pl/

Opis

Gościniec Branicki

 

 

Osiedle Branice to malownicze przedmieście Krakowa położone z dala od zgiełku miasta. W tej okolicy, nieopodal fortyfikacji Lamus oraz historycznego dworu znajduje się nasz Dom weselny – Gościniec Branicki. To idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, komunii lub chrzcin.

Nasze zaangażowanie i doświadczenie sprawią, że te najważniejsze dla każdego z Państwa uroczystości staną się chwilami pełnymi radości i beztroskiej zabawy. Dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony przez Państwa w naszym Gościńcu wypełniony był atmosferą świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.

Eleganckie wnętrza, pokoje gościnne, apartament dla Nowożeńców, ogród oraz obszerny parking dadzą Państwu poczucie pełnego komfortu. Jesteśmy również znakomicie przygotowani do organizacji zabaw Sylwestrowych, Studniówek oraz wszelkich imprez okolicznościowych. Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i pełny profesjonalizm w przygotowaniu uroczystości firmowych, eventów, spotkań biznesowych i konferencji. Indywidualne podejście do każdego zadania oraz fachowy personel pomogą w realizacji Państwa celów biznesowych i staną się wizytówką Państwa firmy.

 

Zapraszamy serdecznie

 

Gościniec Branicki

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Kraków lub Kamerzysta Kraków

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca