Wyślij zapytanie
12... telefon

restauracja cafe oranżeria

Plac Kossaka 1, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Myślenice , Wieliczka

12... telefon
Wyświetleń: 12


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Restauracja Cafe Oranżeria

Z miłości do piękna... z pasji do sztuki… z szacunku do życia… Restauracja Cafe Oranżeria znajduję się na najwyższym piętrze Hotelu Kossak. Wnętrze w większości przeszklone pozwala na rozkoszowanie się najpiękniejszym widokiem w Krakowie – Na Wawel, Stare Miasto i Bulwary Wiślane. Dodatkowo od wiosny do jesieni otwierany jest Taras.

Wizyta w Restauracji Cafe Oranżeria to gwarancja prawdziwej kulinarnej podróży po arkanach kuchni europejskiej z nutą fusion. Mając na uwadze sugestie oraz oczekiwania naszych Gości w Restauracji Cafe Oranżeria organizujemy przyjęcie okolicznościowe nawet do 130 osób - wesele, bankiet, obiad rodzinny po Komunii Świętej lub chrzcinach dziecka oraz spotkanie biznesowe.

Delektując się się pięknem miasta w przeszklonym wnętrzu, bądź ucztując na tarasie od wiosny do jesieni korzystając z dobrodziejstw naszej kuchni, spędzą Państwo w Restauracji Cafe Oranżeria niezapomniane chwile.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

O Oliwia 2019-05-07 12:35:06

Ocena: 5

Komunia którą tam zorganizowaliśmy wyszła idealnie! Sala jest bardzo przestronna i podają bardzo smaczne jedzenie polecam gorąco!

I Iza 2019-05-07 12:22:08

Ocena: 5

Obsługa na wysokim poziomie !

A Agata Foremniak 2019-04-11 14:10:15

Ocena: 5

Impreza udana, obsługa na wysokim poziomie, jedzenie bardzo dobre. Polecam

Tagi: Kraków, Obiekty, Hotele

Powrót