Restauracja Kawaleria Szarża Smaku

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: ul. Gołębia 4

Ilość miejsc do: 90
12 430 24 32
http://kawaleria.com.pl/

Opis

Restauracja Kawaleria Szarża Smaku

 

 

Restauracja Kawaleria Szarża Smaku ze względu na wspaniałą lokalizację, wyśmienitą kuchnię i przestronne wnętrza pozwalające na niemal dowolną aranżację, to idealne miejsce na celebrowanie ważnych momentów w życiu człowieka.Niepowtarzalna atmosfera miasta nie opuści Państwa, gdy wstąpią Państwo w nasze progi. Interesujący i oryginalny wystrój wnętrza, w którym wciąż żywa wydaje się dawna Polska i jej obyczaje uatrakcyjnią charakter każdego spotkania. Uroczystości takie jak komunie, chrzciny, jubileusze organizujemy często od wielu lat i czynimy to zawsze z wielką przyjemnością.

 

 

Dysponujemy trzema stylowymi salami, z czego dwie największe są klimatyzowane.Nasza największa sala zwana Galerią – ze względu na dużą ilość fotografii oraz przeszkolony dach jest idealna dla około 90 osób, które razem mogą zasiąść w jednym miejscu. Pozostałe dwie sale w tym jedna z przestronnym barem pozwalają na różnoraką aranżację w zależności od charakteru organizowanego przyjęcia.

 

 

W sezonie letnim doskonałym miejscem na odpoczynek jest ogródek bezpośrednio połączony z restauracją. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w Państwa pamięci. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie w zależności od preferencji i potrzeb naszych miłych Gości.

 

 

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować profesjonalne przygotowanie przyjęcia z dbałością o wszelkie detale. Z szerokiego wachlarza naszych propozycji kulinarnych proponujemy skomponowanie dań na przyjęcie w oparciu o nasze wykwintne menu restauracji, ale również z pełną otwartością podchodzimy do indywidualnych życzeń naszych Klientów. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość rozszerzenia menu o stoły szwedzkie, tort, słodką płytę czy świeże owoce filetowane. Dla naszych najmłodszych Gości dysponujemy specjalnymi krzesełkami i kącikiem z zabawkami oraz drewnianym koniem na biegunach, a w menu znajdą się potrawy, które nasi milusińscy uwielbiają najbardziej. Zapewniamy oryginalną dekorację co dodatkowo podkreśli wyjątkowy charakter każdej uroczystości.

 

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

 

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Bochnia lub Kamerzysta Bochnia

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca