Villa Secesja

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Adres: ul.Gdańska 18

Ilość miejsc do: 80
48 52 376 42 30; 48 506 957 923
http://villasecesja.pl/

Opis

Villa Secesja

 

VILLA SECESJA to przepiękny obiekt restauracyjno-hotelowy z 2008 r. mieszczący się w samym sercu Bydgoszczy, blisko życia rozrywkowego i kulturowego. Jego wyjątkowe położenie blisko łona natury w cichym i malowniczym Parku im. Kazimierza Wielkiego pozostawia niezapomniane wrażenia z pobytu. Bogato dekorowane wnętrza w stylu secesyjnym stwarzają niesamowity kameralny klimat.

 

Chrzciny są okazją do pierwszego spotkania Państwa potomka z całą rodziną. Villa Secesja to idealne miejsce do organizacji tej uroczystości. Przepiękne secesyjne wnętrza, wykwintna kuchnia oraz profesjonalna obsługa zapewnią niepowtarzalną atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Oferujemy Państwu zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia komunijnego w Villi Secesja. Zadbamy o każdy najmniejszy szczegół. Przygotujemy wyśmienite menu oraz zapewnimy odpowiednią dekorację stołu i sali. Stworzymy rodzinny i ciepły nastrój. Jeśli chcecie Państwo zorganizować przyjęcie komunijne na wysokim poziomie, w eleganckiej oprawie to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

 

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Bydgoszcz lub Kamerzysta Bydgoszcz

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca