Restauracja Stary Klasztor

Wrocław, Dolnośląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Purkiniego 1

Ilość miejsc do: 150
534 774 289
http://staryklasztor.com.pl/

Opis

Restauracja Stary Klasztor

 

 

 

Restauracja Stary Klasztor to unikatowe miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia. Nasza restauracja znajduje się w zaadaptowanym dawnym klasztorze dominikanek, którego początki datowane są na pierwszą połowę XIV w. O wyjątkowości tego miejsca nie stanowi jedynie aspekt historyczny. Stary Klasztor to przede wszystkim klimatyczne wnętrze, wyśmienita kuchnia oraz różnorodne trunki.

 

 

W Starym Klasztorze organizowane są zarówno duże imprezy jak i wydarzenia o charakterze kameralnym. Dlatego też serdecznie Państwa zapraszamy do zorganizowania w tym wyjątkowym miejscu tak ważnej uroczystości jakimi są Pierwsza Komunia Święta czy także Chrzest Święty. Dodatkowym atutem jest fakt, iż mimo, że restauracja mieści się praktycznie w samym centrum miasta to zaraz obok usytuowany jest obszerny parking podziemny.

 

 

W Sali, oprócz głównego poziomu,  znajduje się także klimatyczna antresola, z której świetnie można ujrzeć całą restaurację.

 

 

Do dyspozycji Gości zaprojektowany został również ogródek letni ze stolikami gdzie ciesząc się świeżym powietrzem oraz promieniami słońca można miło spędzić czas.

 

 

Niezależnie od typu wydarzenia oraz celu wizyty, niezmiennie mogą Państwo liczyć na sympatyczną i profesjonalną obsługę.

 

 

Zapraszamy zatem wszystkich, którzy pragną zagościć w tak wyjątkowym miejscu oraz spróbować naszej pysznej kuchni.

 

 

Do każdego Gościa podchodzimy indywidualnie. Chętnie pomożemy i doradzimy w doborze odpowiedniej oferty. Posiadamy szeroki wachlarz menu okolicznościowego, z którego z pewnością każdy znajdzie ‘’coś’’ dla siebie.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Wrocław lub Kamerzysta Wrocław

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca