Kawiarnia Szarotka

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Adres: ul. Marii Konopnickiej 28

Ilość miejsc do: 80
52 372 99 26, 501 619 147
http://www.kawiarniaszarotka.pl/

Opis

Wierzymy, że nasza kawiarnia to miejsce idealne na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.To doskonałe miejsce, aby porozmawiać we dwoje lub zaprosić znajomych na urodzinowe party.

Kawiarnia Szarotka pozwala profesjonalnie zorganizować eleganckie imprezy okolicznościowe typu: wesela, komunie, przyjęcia imieninowo-urodzinowe, rocznice ślubów, czy stypy.

Organizujemy przyjęcia pierwszej komunii świętej na indywidualne zlecenie klienta.

Oprócz wspaniałych dań zapewniamy tez kilkugodzinną opiekę dla dzieci w trakcie trwania uroczystości. Gdy dzieci bawią się z animatorem zabaw, rodzice mogą spokojnie wypić ciepłą kawę i zjeść pyszne ciasto. Menu układamy zawsze tak, by spełnić oczekiwania Naszych Gości.

Oferujemy szeroki wybór dań. Jesteśmy w stanie zaspokoić gusta najwybredniejszych smakoszy. Serwujemy dania kuchni tradycyjnej rodzinnej, jak i tej najnowocześniejszej. Szczegółowe menu układamy indywidualnie z każdym klientem. Odbywa się to na spotkaniu, które pozwala nam poznać wszystkie oczekiwania Naszych Gości. Menu jest układane na miesiąc przed imprezą, a ostateczne potwierdzenie na pięć dni przed imprezą. Wtedy można jeszcze dokonać zmian jadłospisu.

W zakładce menu komunijne można zapoznać się z przykładowym jadłospisem komunijnym na 20 osób. Wszystkie dania zostały wycenione tak, by Nasi Goście mieli wstępną orientację.

Możemy również przygotować jadłospis indywidualnie według Państwa sugestii, wybierając potrawy z menu głównego.

W razie kontaktu z lokalem prosimy o powołanie się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl, Dziękujemy!

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Bydgoszcz lub Kamerzysta Bydgoszcz

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca