Gościniec Konopielka

Zblewo, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Zblewo
Adres: Osiedle Dębowe 4

Ilość miejsc do: 100
(58) 532 13 85
http://www.konopielka.com

Opis

Gościniec Konopielka 

 

Gościniec Konopielka to miejsce szczególne.

 

Tuż przy wyjeździe z uroczej miejscowości Zblewo w kierunku Malborka uwagę zwraca charakterystyczna, pokryta Osiką, drewniana chata. Postawiona na wzór wiejskiego siedliska, z dymem unoszącym się z komina i z prostym lecz przeuroczym ogrodem. Już sam wygląd jest zapowiedzią dobrego wypoczynku.

Stworzona dla wszystkich, a w szczególności dla ludzi nowoczesnych i płynących z falą postępu. Dla tych w ciągłym biegu i stresie.Dla cierpiących na brak czasu i wypoczynku. My przywracamy marzenia i wiarę w barwne opowieści, które od wieków pozwalały znosić trudy dnia codziennego. U nas każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Każda wizyta w naszym Gościńcu to niezapomniana podróż w czasie.

To spotkanie z regionalną kuchnią Polską, głównie kuchnią Podlasia, z kulturą i folklorem, to powrót na wieś, gdzie czas płynie wolniej. To dowód na to, że nieunikniony postęp może iść w parze z tradycją. Bo właśnie z tradycji czerpiemy kulinarne i obyczajowe inspiracje.

 

Z “babcinych zeszytów” wybraliśmy sprawdzone, stare przepisy, które wędrowały z pokolenia na pokolenie, aby każdy mógł poznać smak prawdziwej, domowej, polskiej kuchni.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Zblewo lub Kamerzysta Zblewo

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca