Pałac Rozalin

Rozalin, Mazowieckie

Informacje o obiekcie

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Rozalin
Adres: Pałacowa 27

Ilość miejsc do: 300
604 574 848
http://www.palacrozalin.pl

Opis

Pałac Rozalin

 

 

 

Zespół pałacowo – parkowy w Rozalinie to wyjątkowa lokalizacja w niedalekiej odległości od Warszawy (ok. 30 minut jazdy samochodem trasą S8). To 24 hektary, pośród których znajdą Państwo zabytkowy park, stawy, polany, historyczny i kameralny Pałac, który niegdyś pełnił funkcje letniej rezydencji Rozalii Rzewuskiej, a także połączony z nim luksusowy, całoroczny namiot bankietowy o przestrzeni ponad 800 m2. Na terenie Pałacu Rozalin znajduje się również butikowy hotel, w którym oferujemy komfortowe miejsca noclegowe dla 38 osób. Cały teren jest ogrodzony oraz całodobowo strzeżony.

 

Przestrzeń, którą rekomendujemy Państwu jest idealna na potrzeby organizacji zarówno kameralnych, jak także większych przyjęć z okazji Komunii i Chrztu. Przygotujemy dla Państwa wyjątkowo smaczne menu, a dzieci będą miały możliwość zabawy na świeżym powietrzu. Do dyspozycji mają Państwo następujące możliwości, zależne od liczby Państwa gości oraz preferowanej formuły spotkania: wnętrza pałacu, przestrzeń luksusowego namiotu bankietowego z bezpośrednim wyjściem na polanę oraz teren przepięknego urokliwego parku.

 

Gwarantujemy wyjątkowy i unikalny klimat tego dnia, piękne dekoracje stołów oraz pakiet atrakcji dodatkowych i animacji dla dzieci. Szyjemy przyjęcia na miarę i uwzględniamy przeróżne prośby naszych klientów.

 

Zadzwoń lub napisz i sprawdź naszą ofertę!

+48 604 574 848

wedding@palacrozalin.pl

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Grodzisk Mazowiecki lub Kamerzysta Grodzisk Mazowiecki

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca