Best Western Plus Hotel Dyplomat

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
Adres: ul. Dąbrowszczaków 28

Ilość miejsc do: 100
89 512 41 41
http://hoteldyplomat.com/

Opis

Best Western Plus Hotel Dyplomat

 

 

Oferujemy Państwu możliwość organizacji każdego przyjęcia niezależnie od jego formy. Jakość, kreatywność i elastyczność w połączeniu z naszym profesjonalizmem to tajemnica naszego sukcesu.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości Best Western Plus Hotel Dyplomat w Olsztynie stworzył wyjątkową ofertę bankietową i okolicznościową. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, spełniamy Państwa marzenia o idealnym weselu, komunii, chrzcinach, urodzinach czy imprezie okolicznościowej z jakiejkolwiek innej, ważnej dla Państwa okazji.

 

Organizując przyjęcie u nas zapewnicie Państwo zarówno sobie, jak i zaproszonym gościom wspaniałe wspomnienia. Każdą uroczystość organizujemy w oparciu o Państwa sugestie, oddając do dyspozycji personel spełniający wymagania najbardziej wymagających gości. Nasza sala bankietowa jest w stanie pomieścić do 90 osób, dzięki czemu mogą odbywać się tutaj zarówno niewielkie uroczystości, jak i wspaniałe bale.

 

Oferujemy przestronną salę bankietową, która składa się z części restauracyjnej oraz parkietu, dzięki czemu możliwe jest wydzielenie przestrzeni, jakich potrzebują konkretne imprezy okolicznościowe. Właściwie dobrane dekoracje sprawiają, że wnętrze prezentuje się bardzo elegancko, a co za tym idzie – pozwala podkreślić podniosły charakter chwili. Zapewniamy również profesjonalną obsługę, która będzie panowała nad właściwym przebiegiem całej uroczystości i dbała o to, aby żadnemu z gości na sali bankietowej niczego nie brakowało.

 

Najważniejsze jest Państwa zadowolenie, a więc każda sugestia jest dla nas pomocną wskazówką przy organizowaniu przyjęcia w naszym obiekcie.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Olsztyn lub Kamerzysta Olsztyn

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca