Stara Garbarnia Banquet Park

Wrocław, Dolnośląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Wielkopolska 72

Ilość miejsc do: 300
71 354 77 77, 530 499 886 i 664 951 855
http://www.staragarbarnia.pl/

Opis

Stara Garbarnia Banquet Park

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Domu Weselnego i Hotelu, znajdujących się na terenie kompleksu Stara Garbania Banquet Park w zachodniej części Wrocławia. Obiekt usytuowany jest w zacisznej okolicy nad Bystrzycą w dzielnicy Leśnica, będąc jednocześnie w bliskiej odległości od Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika (7km), Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (5km) oraz Stadionu Miejskiego (5km).

Jest to idealne miejsce dla nowożeńców, firm oraz gości prywatnych. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, związanych z organizacją wesel, przyjęć okolicznościowych, konferencji oraz spotkań firmowych

 

 

Restauracja

 

Położona w sercu kompleksu Stara Garbarnia restauracja hotelowa jest idealnym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju przyjęć. Dominuje tu styl francuski, łączący ze sobą szyk i niezobowiązującą elegancję. Reprezentacyjny wygląd sali doskonale wpisuje się w podniosły charakter przyjęć, takich jak wesela, rocznice, komunie oraz urodziny, pozostawiając przy tym poczucie nieskrępowania, ciepła i przytulności. Elementy eklektyczne, takie jak skórzane kanapy oraz znajdujący cię obok bar, nadają wnętrzu nowoczesności i stanowią nieodzowny element przyjęć nocnych. Restauracja mieści do 60 osób, z możliwością wyboru stołów prostokątnych lub okrągłych. Sala posiada także oddzielną werandę oraz ogródek letni, pozwalające na chwilę wytchnienia w trakcie hucznej zabawy.

.

Sala Gold 

 

Urządzona w stylu klasycznym, sala Gold znajduje się tuż przy wejściu do naszego hotelu, nieopodal recepcji. To eleganckie i harmonijne wnętrze mieści do 30 osób i pozwala na świętowanie ważnych chwil w gronie najbliższych. O wyjątkowej atmosferze tego miejsca decyduje przede wszystkim wytworna kolorystyka, efektowne elementy dekoracyjne oraz funkcjonalność. Jest to jedna z najczęściej wynajmowanych przez nas sal – nasi goście wybierają ją podczas chrzcin, urodzin oraz komunii. Jej stonowany wystrój pozwala także na organizację styp oraz spotkań formalnych.

 

Biblioteka

 

Biblioteka jest jedną z naszych najmniejszych sal, dostosowaną do kameralnych spotkań. Jej wystrój odnosi się przede wszystkim do samej nazwy – komfort, spokój i stonowanie, niczym w zaciszu biblioteki. Znajduje się ona tuż za recepcją, komponując się wystrojem ze znajdującym się obok barem. Sala łączy w sobie funkcjonalność z modernistycznymi akcentami, w odcieniach złota i czerwieni, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno na spotkania biznesowe i lunche firmowe, jak i uroczystości prywatne, np. urodziny lub jubileusz. Przestronność pomieszczenia pozwala gościć nam tu do 25 osób, do których dyspozycji znajduje się telewizor oraz oddzielne patio.

 

Sala Galeria

 

Sala Galeria, przystosowana jest do zorganizowania przyjęć na 15-60 gości.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Bielany Wrocławskie lub Kamerzysta Bielany Wrocławskie

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca