Bądź Aniołem Restauracja

Rzeszów, Podkarpackie

Informacje o obiekcie

Województwo: Podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Adres: ul. Fircowskiego 1

Ilość miejsc do: 50
501 826 222
http://badzaniolem.manifo.com/

Opis

Bądź Aniołem Restauracja

 

 

Miła i kompetentna obsługa niewątpliwie wpływa w pozytywny sposób na jakość świadczonych usług. Prezentujemy państwu tylko i wyłącznie sprawdzone towary które w głównej mierze odpowiadają zapotrzebowaniu rynku. Dlatego też pragnę wspomnieć słów kilka o odpowiednim nastawieniu do naszej restauracji. Wychodzimy z założenia że nie można prezentować materiałów które mogą szkodzić naszym klientom.

 

Większość restauracji pomija tą zasadę bowiem woli w większym stopniu wykorzystać oraz zaoszczędzić na posiłkach. W ten sposób klienci odżywiają się jedzeniem złej jakości które w głównym stopniu może narażać ich zdrowie oraz życie. Dlatego pragnę wspomnieć co nieco o odpowiednim nastawieniu do jedzenia. Niewątpliwą podstawą w wyborze odpowiedniej kuchni będą materiały TVN które został w tym roku opublikowany na jednym z popularnym serwisów społecznościowych. Dlatego też tak duża fama rozeszła się po świecie ze względu na brak jakichkolwiek granic w oszustwach restauratorów. Nasza firma prezentuje jedynie zdrowe i świeże produkty które w pełni mogą zaspokoić każdego smakosza. Stąd też pragnę zaapelować do osób które pragną zrzucić zbędne kilogramy aby przemyślały wybór odpowiedniej restauracji.

 

Atmosfera wewnątrz lokalu jest bardzo przyjazna oraz stwarza ludziom przestrzeń w której będą mogli bez większych problemów porozmawiać. Nie jest to już zatłoczony bar w którym każdy siedzi na kimś innym. Zadbaliśmy o pewną nutkę intymności która na pewno pozwoli Wam na miłe spędzenie czasu w naszej restauracji. Dodatkowo ciekawy wystrój wnętrza może być atrakcją dla klientów

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Rzeszów lub Kamerzysta Rzeszów

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca