Restauracja Kurnik

Słupsk, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Słupsk
Adres: ul. Garncarska 19

Ilość miejsc do: 50
691 740 204
http://restauracja-kurnik.pl

Opis

Restauracja Kurnik

 

 

 

Jeżeli szukałeś miejsca oferującego smaczne jedzenie i wspaniałą zabawę, trafiłeś pod najlepszy adres.Ze swojej strony gwarantujemy wyśmienite spędzenie czasu, bezpieczeństwo zabawy i wspaniałą atmosferę. Na miejscu znajduje się Restauracja z bogatą kartą dań, dobrze zaopatrzony bar i profesjonalna obsługa. Wszystko po to abyś poczuł, że to miejsce zostało stworzone właśnie dla Ciebie!Naszym Gościom zapewniamy kompleksową obsługę poczynając od rozrywki na wysokim poziomie a kończąc na wyśmienitym jedzeniu serwowanym przez naszą kuchnię. 

 

Kury, kurczaki i jaja na stałe zagościły również w karcie menu. Szczególnie polecamy jaja faszerowane piklingiem, pyszny rosół, wielką porcję kurczaka po polsku z młodymi ziemniakami w mundurkach i marchewką glazurowaną, a na deser wiejską bitą śmietanę z owocami sezonowymi, np truskawkami.

 

Alternatywą dla deseru jest kogel mogel, który każdy ubija sam przy stole. Kto ubije swój kogel mogel na gładką, sztywną i pyszną masę sam, nie płaci za deser!

 

Zapraszamy serdecznie! Zobaczcie jak zmienił się wystrój naszej restauracji, spróbujcie naszych specjałów i zmierzcie się z ukręceniem kogla mogla.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Słupsk lub Kamerzysta Słupsk

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca