Wiejska Chata

Wodzisław Śląski, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Wodzisław Śląski
Adres: ul. Rynek 17

Ilość miejsc do: 60
32 456 06 58
http://restauracjawiejskachata.pl/

Opis

Wiejska Chata

 

 

 

Restauracja Wiejska Chata usytuowana w górnej pierzei wodzisławskiego Rynku posiada styl starej chaty z koronkowymi obrusami, delikatnymi firankami oraz licznymi drobiazgami z dawnych lat.

 

Wieczorem restauracja nabiera szczególnego uroku wręcz magii…Urzekają stare czarno-białe zdjęcia, drewniane liczydła tudzież suszone i świeże kwiaty skąpane w blasku świec.

 

Restauracja Wiejska Chata to miejsce w którym można zakosztować kuchni staropolskiej i włoskiej. Kuchnia polska to przede wszystkim wyśmienite mięsa , żeberka ,golonka , podawane również w drewnianym korycie.Specjalnością kuchni włoskiej jest lasagne, calzone oraz pyszne pizze a na deser włoska panna cotta lub tiramissu. W okresie wiosenno-letnim zapraszamy do ogródka letniego, wewnątrz zaś zapewniamy klimatyzowane sale.

 

Wiejska Chata nigdy nie jest taka sama. Wystrój zmienia się wraz z porą roku oraz w zależności od okoliczności. Oprócz codziennej gościnności specjalizujemy się w organizowaniu uroczystości i przyjęć.

 

W zależności od preferencji i upodobań oferujemy różne zestawy menu będące kompozycją smaków i kolorów . Zapraszamy Państwa serdecznie.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Jastrzębie Zdrój lub Kamerzysta Jastrzębie Zdrój

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca