Wilcza 50 Restaurant Cafe Bar

Warszawa , Mazowieckie

Informacje o obiekcie

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Adres: ul. Wilcza 50/52

Ilość miejsc do: 100
22 623 02 90, 605 589 588
http://wilcza50.pl/

Opis

Wilcza 50 Restaurant Cafe Bar

 

 

Ani daleko, ani dawno, dawno temu…

 

W samym sercu miejskiej dżungli, w pulsującym centrum Warszawy, znajdziesz idealne miejsce, aby zaspokoić wilczy apetyt. Chcesz zgromadzić na lunchu całą swoją watahę, a może skorzystać z promocyjnych Wilczych Godzin i zamówić podwójne procenty? Czy jesteś samicą alfa, czy samcem omega, u nas poczujesz się zawsze jak wśród swoich.

 

W zależności od nastroju i towarzystwa wybierz jedną z naszych przyjaznych przestrzeni: koktajl bar lub salę restauracyjną. Przy barze oferujemy autorskie drinki, wybór piw i win w cenach, na które nie spojrzysz wilkiem.

 

Wilcza 50 to co najmniej pięćdziesiąt powodów, żeby przyjść do nas i wrzucić coś na ząb. Nasza oferta jest sezonowa, oparta na świeżych produktach regionalnych od sprawdzonych dostawców. Słyniemy z obsługi, która – zawsze sympatyczna i kompetentna – w razie potrzeby doradzi, który smak przypadnie Ci do gustu. Codziennie mamy w zanadrzu ciekawą promocję – spytaj kelnera lub śledź informacje na Facebooku!

 

Ponieważ uwielbiamy dzieci (bawić, nie pożerać), przybywaj do nas z potomstwem. Menu dla najmłodszych na pewno Cię zaskoczy – wreszcie coś dla prawdziwego wilczego szczenięcia. Koniec z nudnymi frytkami! W oczekiwaniu na strawę Twoje młode będą miały co robić w wilczym kąciku zabaw.

 

 

Eventy

 

W restauracji Wilcza 50 celebrujemy codzienność i czerpiemy przyjemność z każdej chwili, również tej najbardziej wyjątkowej. Dlatego cieszymy się, jeśli decydują się Państwo świętować ją u nas. Do organizacji każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie i staramy się uchwycić to, co najważniejsze. Za każdym razem modyfikujemy ofertę wedle życzenia naszych Gości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie organizowania wydarzenia: pomagamy ustalić koncepcję, opracować scenariusz, stworzyć menu tak, żeby pobyt u nas był jak najbardziej niezapomniany. Lokal składa się z 2 sal na parterze oraz sali zabaw dla dzieci na poziomie -1.

 

Ze względu na lokalizację, autorską kuchnię, elegancki design, niepowtarzalną atmosferę oraz profesjonalnych kelnerów restauracja Wilcza 50 to idealne miejsce, żeby zorganizować:

 

• konferencje
• spotkania biznesowe / business lunch
• degustacje
• bankiety firmowe
• przyjęcia weselne
• śniadania prasowe
• prezentacje produktów
• kolacje biznesowe
• komunie
• wydarzenia specjalne

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Warszawa lub Kamerzysta Warszawa

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca