Amadeusz

Łódź, Łódzkie

Informacje o obiekcie

Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź
Adres: ul. Brzoskwiniowa 2

Ilość miejsc do: 150
42 658 83 12, 609 813 075, 601 813 075
http://wesela-amadeusz.pl/

Opis

Sala Bankietowa Amadeusz

 

 

Amadeusz istnieje od 1999 roku i jest idealnym miejscem na zorganizowanie przyjęcia rodzinnego. W tak ważnym dla rodzica i dziecka momencie, możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i ogromne doświadczenie w organizacji przyjęć rodzinnych.

 

Jesteśmy do dyspozycji codziennie od 9.00 do 18.00. Po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu zapraszamy na indywidualne spotkanie i rozmowy, gdyż wszystkie nasze propozycje mogą być przedmiotem negocjacji.

 

Oczekujemy również na sugestie dotyczące naszej oferty, gdyż przy ustalaniu indywidualnego jadłospisu, bierzemy pod uwagę przyzwyczajenia żywieniowe panujące w Państwa rodzinie.

 

Chrzciny i komunia

 

Chrzciny oraz Pierwsza Komunia Święta to uroczystości niezwykle ważne, wymagające odpowiedniej oprawy. Są to uroczystości typowo rodzinne, staramy się więc by atmosfera odpowiadała temu wydarzeniu. Czy będzie to kameralny obiad, czy przyjęcie dla większej liczby osób, zależy tylko od Państwa.

 

Specjalizujemy się w organizowaniu rodzinnych przyjęć okolicznościowych od 20 do 150 osób. Oferujemy fachową pomoc w ustalaniu indywidualnego menu, które odpowiadać będzie Waszym gustom oraz profesjonalną organizację i wyborną ucztę.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Łódź lub Kamerzysta Łódź

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca