Dolina Charlotty Resort&SPA

Słupsk, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Słupsk
Adres: Strzelinko 14

Ilość miejsc do: 300
59 847 43 69
http://www.dolinacharlotty.pl/

Opis

Dolina Charlotty Resort&SPA

 

 

Oddalona od zgiełku miasta Słupsk, kilka kilometrów od przepięknych bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka, czeka na Państwa bajecznie urokliwa Dolina Charlotty, która otwiera swe gościnne podwoje, zatrzymując bieg czasu. Jest wiele pięknych miejsc, w których warto zaplanować wypoczynek z rodziną czy pobyt z grupą przyjaciół lub współpracowników, jednak trudno o lepsze miejsce niż położona między Ustką a Słupskiem Dolina Charlotty.

 

O jej wyjątkowości stanowią nie tylko stylowo urządzone wnętrza, przytulne pokoje, komfortowe zaplecze rekreacyjne czy nowoczesne sale konferencyjne. Dolina ma w sobie szczególną energię, której niewyczerpanym źródłem jest bujna przyroda, malownicze krajobrazy, powietrze, które sprawia, że w żyłach krew zaczyna krążyć z nową siłą. Magia i urok to wielka siła Doliny, docenił to sam Carlos Santana, jeden z najsłynniejszych gitarzystów na świecie, nazywając ją „swoim drugim domem”. Jednak wcale nie mniejszym atutem tego niezwykłego miejsca jest kompleksowość oferty: zarówno rekreacyjno-wypoczynkowej, jak i konferencyjnej.

 

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – rodzice upragniony relaks, dzieci – mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu, uczestnicy konferencji i spotkań biznesowych – konieczne do pracy skupienie i koncentrację, a także wiele możliwości aktywnego wypoczynku na łonie natury, mniejsze i większe zespoły pracowników – niezapomniane spotkania, integrujące jak nigdy dotąd.

 

Dolina Charlotty oferuje swoim gościom: – 91 hotelowych pokoi, przytulnych i urządzonych z wyrafinowanym smakiem – 2 nowoczesne sale konferencyjne – umożliwiające zorganizowanie spotkań dla ok. 400 osób – basen z brodzikiem, jaccuzi, strefę saun, sale fitness – Unikalne SPA Bali Hai – duchowy wypoczynek połączony z niezwykłymi umiejętnościami balijskich masażystek – Rock Pub z kręgielnią i bilardem – Dwie stylowe restauracje z kuchnią, która zaspokoi podniebienia najwybredniejszych smakoszy – Niewyczerpane możliwości aktywnego i twórczego wypoczynku na rozległym terenie.

 

Zatrzymaj czas w sercu magicznej Doliny Charlotty…

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Słupsk lub Kamerzysta Słupsk

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca