Leśny Dwór ***

Radom, Mazowieckie

Informacje o obiekcie

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Radom
Adres: Juliusza Słowackiego 84

Ilość miejsc do: 300
48 385 74 88
http://www.lesnydwor.eu/

Opis

Leśny Dwór ***

Chrzciny i komunie w Restauracji i Hotelu Leśny Dwór Radom to najlepszy wybór i gwarancja udanej zabawy…

CHRZCINY L&D

Restauracja & Hotel Leśny Dwór w Skaryszewie ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę organizacji

Chrzcin 2017/2018

Organizacja chrzcin Radom

Hotel Leśny Dwór usytuowany jest w odległości około 3 kilometrów od Radomia. Bliskość autostrady A9 sprawia, że jest to miejsce chętnie odwiedzane przez podróżnych, którzy muszą nabrać sił na dalszą podróż. Oprócz turystów nasz hotel odwiedzają także osoby, które chcą zorganizować przyjęcie okolicznościowe dla swoich bliskich. Zajmujemy się organizacją zarówno wesel, jak i chrzcin. Wiemy, że takie imprezy często wiążą się z wyprawieniem uroczystości dla całej rodziny, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować organizację imprezy na najwyższym poziomie. W Leśnym Dworze wiemy, jak wiele czasu i energii trzeba poświęcić na opiekę nad dzieckiem, dlatego proponujemy naszą pomoc przy organizacji odświętnego obiadu dla rodziny. W tym czasie będziecie mogli zająć się swoją pociechą bez dodatkowych obowiązków.

Własną restaurację prowadzimy od ponad 10 lat. Mamy doświadczenie nie tylko w gotowaniu i podawaniu przepysznych, aromatycznych potraw, ale również w wystawianiu przyjęć. Dysponujemy również mniejszą salą na 60 osób, a także jesteśmy otwarci na organizowanie przyjęć tematycznych. Dzięki naszej pomocy podczas uroczystości nikt nie będzie chodził zestresowany i będziecie mieli przepiękne wspomnienia z chrzcin swojego dziecka.

Już od ponad dziesięciu lat istniejemy w branży gastronomicznej: w tym czasie zaufali nam między innymi Sąd Najwyższy, Michelin, Alfa Star, Raiffeisen Bank i wiele innych. Powierzając nam organizację chrzcin Twojego dziecka wyprawisz mu prawdziwe przyjęcie, którego nigdy nie zapomni.

KOMUNIA L&D

Restauracja & Hotel Leśny Dwór w Skaryszewie ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę organizacji

Przyjęcia komunijnego 2018/2019

Leśny Dwór jest nie tylko doświadczonym organizatorem przyjęć weselnych – hotelowa restauracja zajmuje się także organizacją różnych przyjęć dla dzieci, w tym komunii. Leśny Dwór jest idealnym miejscem na zorganizowanie takiej uroczystości: restauracja ma nastrojowe, przestronne, słoneczne sale, które można przystroić według własnego pomysłu. W naszym menu znajdziecie przepyszne potrawy, inspirowane głównie tradycyjną kuchnią polską. Ponieważ Leśny Dwór organizuje różnego rodzaju przyjęcia, w swoim jadłospisie posiadamy zestawy odpowiednie zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych członków rodziny.

Już od ponad dziesięciu lat istniejemy w branży gastronomicznej: w tym czasie zaufali nam między innymi Sąd Najwyższy, Michelin, Alfa Star, Raiffeisen Bank i wiele innych. Powierzając nam organizację komunii Twojego dziecka wyprawisz mu prawdziwe przyjęcie, którego nigdy nie zapomni.

Dane kontaktowe:

tel.:+48 48 385 74 88 wew. 2 lub 3

tel./fax: +48 48 383 60 62

kontakt@lesnydwor.eu

www.lesnydwor.eu

W przypadku zainteresowania naszą ofertą chrzcin lub komunijną 2018/2019 istnieje możliwość szczegółowej prezentacji naszej oferty na spotkaniu.

W celu umówienia się na konkretny termin proszę o kontakt telefoniczny.

Mam nadzieję, iż przedstawiona oferta spełni Państwa oczekiwania.

Pragnę również nadmienić, iż specjalnie dla Państwa potrzeb możemy stworzyć indywidualną ofertę.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Radom lub Kamerzysta Radom

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca