Exclusive Restaurant Pod Gigantami

Warszawa , Mazowieckie

Informacje o obiekcie

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Adres: Al. Ujazdowskie 24

Ilość miejsc do: 120
22 629 23 12
http://www.podgigantami.pl

Opis

Exclusive Restaurant Pod Gigantami

 

 

Pewne wydarzenia, takie jak wesele, chrzciny, komunia czy urodziny są wyjątkowe, wymagają wcześniejszego przygotowania i zaplanowania wszystkich szczegółów tego wyjątkowego dnia i dlatego zasługują na niepowtarzalną oprawę. Niezależnie od charakteru i celu spotkania, zawsze jest ono bardzo ważne. Pozwala wspólnie biesiadować, rozmawiać, wspominać…

 

Zatroszczymy się o Państwa Gości, gdy przybędą na ważną rodzinną uroczystość. Pomożemy Państwu wybrać menu, które będzie najbardziej pasować do charakteru przyjęcia.Zapewnimy dania zarówno z naszego menu jak i dowolne potrawy na Państwa zamówienie. Starannie przygotujemy propozycje, biorąc pod uwagę potrzeby, oraz oczekiwania naszych Gości. Zapewnimy profesjonalną oprawę spotkania, doskonałą kuchnię, oraz miłą i profesjonalną obsługę.

 

Na każdą okazję, gustownie udekorujemy stoły kompozycjami ze świeżych kwiatów w wybranej przez Państwa kolorystyce. Proponujemy również wyśmienite torty pieczone u nas przez znakomitych cukierników, udekorowane owocami lub też świeżymi kwiatami.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl, Dziękujemy!

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Warszawa lub Kamerzysta Warszawa

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca