Restauracja Dworek

Łódź, Łódzkie

Informacje o obiekcie

Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź
Adres: ul. Rogowska 24

Ilość miejsc do: 400
42 659 76 40, 501 085 141
http://restauracjadworek.eu/

Opis

Restauracja Dworek jest miejscem zasługującym na szczególną uwagę wszystkich, którzy cenią sobie dobrą, polską kuchnię i lubią przebywać w otoczeniu nieskazitelnej natury.

 

Tchnący staropolską gościnnością lokal podkreśla walory miejsca, w które chcemy Państwa zaprosić – ogrodu naszej Restauracji. Ten wyjątkowy w swoim rodzaju park położony z dala od zgiełku miasta daje niepowtarzalną okazję do wypoczynku i znakomitej zabawy.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć, spotkań plenerowych i bogata oferta cateringowa pozwalają nam na zapewnienie satysfakcji naszych klientów każdego dnia. Jesteśmy przygotowani na organizowanie imprez plenerowych nawet do 400 osób. Specjalizujemy się w organizowaniu wesel, komunii, świąt rodzinnych, imprez firmowych i przyjęć.

 

Umiejscowienie Dworku jest bardzo atrakcyjne, w ciszy, pośród drzew, a jednak wystarczająco blisko cywilizacji. Oferujemy: dania w restauracji, obsługę wesel, komuni, imprez rodzinnych, urodzinowych, studniówek, konsolacji, imprez firmowych, uroczyste kolacje, imprezy plenerowe, grill oraz catering.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl, Dziękujemy!

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Łódź lub Kamerzysta Łódź

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca