Dom Weselny Bartek

Bielsko-Biała, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Bielsko-Biała
Adres: ul. Kryształowa 14a

Ilość miejsc do: 300
(033) 810 77 82; 601 063 617
http://www.bartek.bielsko.pl/

Opis

Dom Weselny Bartek

 

 

Witamy w Restauracji – Domu Weselnym “Bartek”, który od 1991 r. oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług, stawiając na pierwszym miejscu wykwintną kuchnię, profesjonalną obsługę w scenerii stylowych i niepowtarzalnych wnętrz. Tutaj nie tylko mogą Państwo rozkoszować się wspaniałą kuchnią ale również cieszyć oczy pięknymi widokami Beskidu Śląskiego i Żywieckiego oraz piękną panoramą Śląska Cieszyńskiego.

 

Przez kilkanaście lat istnienia Restauracja – Dom Weselny “Bartek” gościła w swoich progach kilkadziesiąt tysięcy gości z całego świata, którzy niejednokrotnie udowadniali, że jakość usług świadczonych przez nas jest na najwyższym poziomie. Chętnie powracają do nas, organizując kolejne niezapomniane przyjęcia i uroczystości. Właśnie tutaj, na dwóch klimatyzowanych salach, które mogą ugościć 300 i 100 gości, spędzą Państwo niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w Waszych pamięciach.

 

Restauracja – Dom Weselny Bartek dysponuje trzema dużymi, monitorowanymi parkingami,na których pomieścić się może ok. 80 samochodów lub autobusy z gośćmi.

 

Oferta

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom Naszych Klientów, w swojej ofercie Restauracja – Dom Weselny “Bartek” przygotował i wyspecjalizował się w organizacji następujących imprez:

 

* wesela – w tym jedynym i wyjątkowym dniu dla Państwa Młodych i ich wspaniałych gości, oferujemy bardzo bogate i wykwintne menu opracowane wg gustów i preferencji zamawiających
* komunie – właśnie dziś, staramy się zaproponować Państwu menu, idealnie pasujące do rodzinnego niedzielnego spotkania
* chrzciny – wyjątkowa chwila, wyjątkowe miejsce na zorganizowanie pierwszego przyjęcia dla najmłodszego członka rodziny
* przyjęcia okolicznościowe – konsolacje (stypy)
* wigilie firmowe
* studniówki i komersy  – świetna impreza, dobra muzyka a co za tym idzie, doskonałe menu dopasowane do kieszeni każdego maturzysty

 
W naszej ofercie proponujemy Państwu imprezy w plenerze, w stylowej banderozie z grillem, dla ok. 60 osób. Tutaj poddadzą się Państwo urokowi tego wyjątkowego miejsca, kosztując i rozkoszując się przysmakami przygotowanymi na wolnym ogniu.

 

Jak Co roku zapraszamy Państwa na wspaniały Bal Sylwestrowy, wyjątkowość tego wieczoru podkreśli wspaniała orkiestra i suto zastawione stoły. We wspaniałej atmosferze tradycyjnie goście bawią się do białego rana.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Bielsko-Biała lub Kamerzysta Bielsko-Biała

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca