Royal Steak

Poznań, Wielkopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul. Na Miasteczku 12

Ilość miejsc do: 70
789 205 437
https://www.facebook.com/royalstek/

Opis

Royal Steak

Royal Steak przyciąga swoich gości przede wszystkim świeżym wołowym mięsem, które doskonale usmażone przez nepalskiego kucharza na długo pozostaje w pamięci. To dzięki niemu zostały wprowadzone do oferty niepowtarzalne smaki kuchni nepalskiej bazującej na soczystej piersi z kurczaka i świeżych warzywach. Steak house oferuje także szeroki wybór napojów oraz drinków przygotowanych spod ręki pakistańskiego barmana.

Bezkonkurencyjna lokalizacja tuż przy rondzie Rataje, zapewnia dojazd z każdego fyrtla Poznania.

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe do 70 osób w miłej atmosferze oraz niebanalnym wnętrzu. Zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe, takie jak: chrzciny urodziny stypa komunia jubileusz obiad weselny rocznica absolutorium W otwartej przestrzeni możemy przygotować 1 stół nawet dla 70 gości. Posiadamy możliwość przygotowania przyjęcia okolicznościowego w formie eleganckiego, zabudowanego bufetu. Posiadamy podwieszony telewizor, który mogą Państwo wykorzystać, na przykład do pokazu swoich zdjęć rodzinnych.

Lubimy dobrą kuchnię i przygotujemy dla Państwa wystawny kilkudaniowy obiad z nutką orientu lub tradycyjne dania kuchni polskiej na przyjęcie okolicznościowe zakończone świeżymi słodkimi ciastami czy tortem do kawy. Menu zawsze układamy zgodnie z charakterem uroczystości oraz preferencjami osoby zamawiającej. Dysponujemy fotelikami dla dzieci i przestrzenią do zabaw. Zapraszamy do kontaktu z Managerem Royal Steak: kontakt@royalsteak.pl

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Poznań lub Kamerzysta Poznań

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca