Sala Taneczna

Łódź, Łódzkie

Informacje o obiekcie

Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź
Adres: ul. Płatowcowa 8

Ilość miejsc do: 100
606 342 599
http://www.salataneczna.com.pl

Opis

Dzień przyjęcia przez nasze dziecko sakramentu Komunii Świętej to dzień wyjątkowy. To bardzo ważne i niepowtarzalne przeżycie dla każdego małego człowieka. Cały rok przygotowuje się do tego by w pięknym stroju przyjąć Eucharystię. Uczcijmy to cudowne wydarzenie wraz z naszą córką czy synem by ponad wszelką wątpliwość wiedzieli, że dzielimy z nimi radość. Wspólny posiłek z bliskimi to tradycja, a jednocześnie pamiątka Pierwszej Komunii.

 

Powierzając zorganizowanie przyjęcia komunijnego „Sali Tanecznej” będziemy mieć pewność, że stanie się niezapomniane. Tutaj salę otula ciepła aura i przyjemny chłód w gorące dni, a piękny ogród zaprasza dzieci do zabawy i relaksu. Komunie i chrzciny to uroczystości, w których, w odróżnieniu od wesela czy bankietu, najczęściej uczestniczy duża liczba dzieci. Problem ich bezpieczeństwa, kiedy odejdą od stołu jest dla nas bardzo istotny. Dysponujemy dla nich dużym ogrodem na terenie zamkniętym, gdzie mogą bezpiecznie spacerować, bawić się czy jeździć na rowerach.Możemy również skorzystać z fachowej opieki animatorów Rodzice w tym czasie mogą ze spokojem odpocząć przy stolikach lub ławkach rozstawionych w części ogrodowej lub też rozkoszować się specjalnie przygotowanymi potrawami w klimatyzowanym pomieszczeniu naszej Sali.

 

Gwarantujemy wysoką jakość obsługi gastronomicznej. Menu przyjęcia komunijnego jest każdorazowo dostosowywane do Państwa wymagań. Standartowo zawiera 3 dania gorące, szereg przekąsek zimnych, ciasta, lody, nielimitowaną serią napojów zimnych (koncern pepsi) i gorących (forma bufetu samoobsługowego).

Cena zestawu komunijnego – 120 zł.

 

Inaczej może wyglądać menu z okazji chrzcin. Składa się ono z uroczystego, wystawnego obiadu,deser w postaci szeregu ciast, opcjonalnie – wariacje lodowe ( 5 zł szt), tort – ( 48 zł /kg), soki owocowe, woda niegazowana z limonką i miętą .

Cena zestawu na chrzciny – 45 zł.

 

Organizowane u nas komunie i chrzciny mają najczęściej tradycyjny, polski charakter. Jednak każdorazowo uzgadniamy wszystkie szczegóły. Występuje możliwość urozmaicenia przyjęcia występami artystycznymi.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl, Dziękujemy!

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Łódź lub Kamerzysta Łódź

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca