Hotel nad Rzeczką

Toruń, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Adres: ul. Nad Rzeczką 10/14

Ilość miejsc do: 120
692 429 866
http://hotelnadrzeczka.pl/

Opis

Hotel nad Rzeczką

 

 

Przyjęcia okolicznościowe w Toruniu

 

Wierzymy, że wyjątkowe wydarzenia wymagają niepowtarzalnej oprawy. Wszystkich poszukujących sprawdzonego miejsca na organizację przyjęcia okolicznościowego, zapraszamy do Hotelu Nad Rzeczką. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcia o charakterze zarówno rodzinnym, jak i biznesowym.

 

Przyjęcia okolicznościowe w Hotelu Nad Rzeczką odbywają się w jasnej, przestronnej, w pełni wyposażonej sali z klimatyzacją. Dbamy zarówno o odpowiednie przygotowanie wyglądu sali, jak i  zapewniamy przemyślaną ofertę gastronomiczną, która sprosta najbardziej wymagającym gustom. Dzięki temu nasze przyjęcia okolicznościowe zapadają na długo w pamięci uczestniczących w nich gości.

 

Chrzciny i komunie w Toruniu

 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, organizujemy kompleksowo przyjęcia weselne, chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze, bankiety, stypy oraz inne przyjęcia okolicznościowe na najwyższym poziomie i z jednoczesnym zachowaniem niezmiennie niskich cen.

 

Z przyjemnością zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą organizacji przyjęć okolicznościowych. Wspólnie z Państwem przygotujemy scenariusz wesela, chrztu lub komunii, doradzimy w kwestii wystroju sali, ustawienia stołów i doboru serwowanych zimnych i ciepłych potraw. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej kwestii.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Toruń lub Kamerzysta Toruń

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca