Restauracja Siedem Pokus

Kielce, Świętokrzyskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Adres: Al. Na Stadion 365

Ilość miejsc do: 150
664 046 440
http://www.siedempokus.pl/

Opis

Restauracja Siedem Pokus

 

 

Pierwsza Komunia Święta to najważniejsze wydarzenie w życiu Twojego dziecka. To dzień, w którym należy się specjalna oprawa. Zadbaj o to, aby Twoje dziecko w tym dniu czuło się wyjątkowo.

Nasz marketing pomoże Państwu w organizacji tego ważnego wydarzenia. Dołożymy wszelkich starań, aby takie przyjęcie zostało w pamięci dziecka i rodziców na całe życie.

Zgodnie z Państwa życzeniem przygotujemy specjalnie udekorowany stół komunijny, dostosujemy menu do Państwa potrzeb oraz życzeń najmłodszych, pomożemy w wyborze tortu oraz zaproponujemy oprawę muzyczną a także na specjalne życzenie atrakcje dla dzieci, prowadzone pod okiem wyspecjalizowanych animatorów.

Położenie naszej restauracji w przepięknym otoczeniu parku krajobrazowego umożliwia zorganizowanie profesjonalnej sesji fotograficznej. Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Co więcej, tuż przy Restauracji „Siedem Pokus” funkcjonuje ogromna bawialnia „Leśny Raj” o powierzchni 800m2! Liczne skakańce, dmuchańce, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji z pewnością nie pozwolą się nudzić naszym pociechom.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Kielce lub Kamerzysta Kielce

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca