Kubuś Szczecin

Szczecin, Zachodniopomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Adres: Chopina 53

Ilość miejsc do: 130
516 954 488
http://www.kubus-szczecin.pl/

Opis

Kubuś Szczecin

 

 

 

Kubuś to przestronny, nowoczesny lokal zaaranżowany w kameralnym przytulnym klimacie w którym z pewnością znajdziesz coś, w czym można się zakochać. Może to być wspaniała, niepowtarzalna atmosfera, może jedna z pozycji naszego menu a może wystrój wnętrza lub ujmująca, profesjonalna obsługa.? Tutaj każdy – od pracowników dbających o czystość poprzez  kelnerów, kucharzy i managerów – jest pełen entuzjazmu dla swojej pracy i świadomy odpowiedzialności jaka na nim spoczywa. A odpowiedzialni jesteśmy przede wszystkim za zadowolenie naszych Gości.

 

Nasz lokal to wymarzone miejsce na chrzciny, komunie lub każdą inną uroczystość.Dwie przestronne klimatyzowane sale pomieszczą do 130 gości w komfortowych warunkach do biesiadowania i szampańskiej zabawy. Przystępne ceny w połączeniu z najwyższą jakością zadowolą każdego klienta.

 

Kubuś oprócz wszystkich innych zalet jest także świetnie zlokalizowany – na obrzeżach centrum Szczecina przy ul.Chopina 53 (przy akademikach ZUT), w pobliżu parkingów (w tym strzeżonych), Hotele i akademiki  ZUT zapewniają niską cenę, gdzie w czasie wakacji można zakwaterować wszystkich bawiących u nas Gości.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Szczecin lub Kamerzysta Szczecin

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca