Stary Zajazd

Zielona Góra, Lubuskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Lubuskie
Miasto: Zielona Góra
Adres: ul. Truskawkowa 1A

Ilość miejsc do: 150
601-372-548
http://staryzajazd.pl/

Opis

Stary Zajazd

 

 

Chrzciny to niepowtarzalne święto dla całej rodziny. W Starym Zajeździe proponujemy Państwu organizację tego spotkania w rodzinnej atmosferze, odpowiedniej oprawie i ze znakomitą kuchnią.

Do Państwa dyspozycji udostępniamy salę, którą można podzielić w zależności od liczby uczestników. Dodatkowo przy Sali znajduje się łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Nasze bogate menu z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Jadłospis ustalamy indywidualnie proponując dania z naszego menu (specjalizujemy się w kuchni polskiej) oraz uwzględniając Państwa sugestie. Nasze doświadczenie pozwala naszym Klientom o nic się nie martwić. Profesjonalna obsługa pozwoli Państwu cieszyć się tym wyjątkowym dniem bez żadnych zmartwień.

Dla uczestników spotkania przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegową. Do dyspozycji jest także monitorowany parking.

 

 

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny. Aby ten dzień był wyjątkowy, warto poświęcić dłuższą chwilę na jego organizację. Dbając o Państwa czas i finanse pomożemy zadbać o to, aby ten szczególny dzień przebiegł w przyjemnej atmosferze, przy ładnie zastawionym stole i pysznym jedzeniu.

Nasza sala jest idealnym miejscem do organizacji wszelkich imprez okolicznościowych, a duży, monitorowany parking zapewnia łatwy dostęp do naszego obiektu. Dla naszych Gości przygotowaliśmy także atrakcyjne ceny na noclegi dla uczestników spotkania.

Organizując Komunię wszystkie szczegóły ustalamy w porozumieniu z Klientami. Dopasowujemy wystrój sali, na Państwa życzenie ustalamy indywidualne menu. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej, ale nie stronimy od nowości kulinarnych. Miła i sprawna obsługa dodatkowo uprzyjemnia przebieg całej uroczystości.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

 

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Zielona Góra lub Kamerzysta Zielona Góra

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca