Dom Weselny Gębarzówka

Radom, Mazowieckie

Informacje o obiekcie

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Radom
Adres: ul. Gębarzewska 11A

Ilość miejsc do: 200
607 104 049
http://www.gebarzowka.pl

Opis

Dom Weselny Gębarzówka

 

 

Dom Weselny Gębarzówka znajduje się w Radomiu, na osiedlu Południe, przy ulicy Gębarzewskiej 11. Dysponujemy salą w pełni klimatyzowaną, do 200 osób. Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług gastronomicznych.

 

Wykorzystujemy nabyte umiejętności i dokładamy wszelkich starań, by we współpracy z naszymi Klientami przygotować perfekcyjne wesele lub inną imprezę okolicznościową.

 

Oferujemy niskie ceny, bogate menu oraz gwarantujemy wspaniałą zabawę. Przez cały czas trwania uroczystości do Państwa dyspozycji jest miła i profesjonalna obsługa. Służymy radą i doświadczeniem, aby Wasza impreza była niezapomnianą chwilą.

 

 

Naszymi dodatkowymi atutami są:

 

* świetna lokalizacja, w obrębie miasta, co ułatwia sprawną komunikację, a jednocześnie z odpowiednimi warunkami pozwalającymi na stworzenie wyjątkowego klimatu Państwa przyjęciu.
* klimatyzowane, stylowe wnętrze,
* w czasie trwania imprezy zamknięty i nadzorowany teren
* ogród, w którym  chwile relaksu znajdzie każdy gość, jak również stanowi on idealne miejsce do przeprowadzania sesji zdjęciowych
* bezpieczny parking do dyspozycji gości
* 10 pokoi, w tym jeden dla Państwa Młodych, bez dodatkowej odpłatności
* bogate i zróżnicowane menu
* indywidualne podejście do każdego zainteresowanego

 

Chrzty, komunie

 

Chrzest i komunia stanowią w życiu każdej rodziny jedne z najbardziej doniosłych dni, które na zawsze pozostają w pamięci.

Duże zaangażowanie z naszej strony w organizację takich uroczystości jak i indywidualne podejście do każdego Klienta owocuje tym, że Nowożeńcy jak i Gości, których obsługiwaliśmy wracają do nas niejednokrotnie, aby zorganizować u nas kolejne uroczystości: chrzty, komunie, imieniny itp.

Mając na względzie przygotowanie takich imprez okolicznościowych zwracamy szczególną uwagę na odpowiednią aranżację wnętrz, celem stworzenia kameralnej atmosfery.

Dobór odpowiedniej dekoracji podkreśla doniosłość danej imprezy.

Jesteśmy po to, aby pomóc zrealizować Państwa marzenia związane z tym wydarzeniem.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołąć się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Radom lub Kamerzysta Radom

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca