Grand Hotel Kraków

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: ul. Sławkowska 5/7

Ilość miejsc do: 120
48 12 424 08 00
http://www.grand.pl

Opis

Grand Hotel Kraków

 

 

Przy rezerwacji komunii do 20 kwietnia otrzymają Państwo 5% zniżki na dania z menu komunijnego.

 

 

Przyjęcie Komunijne w najpiękniejszym wnętrzu Starego Krakowa… Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka jest I Komunia Święta. Elegancko przygotowane stoły, wystrój dostosowany do charakteru uroczystości oraz smaczne potrawy – wszystko to przygotowaliśmy dla Państwa aby uczcić ten wyjątkowy dzień. Grand Hotel poprzez swój charakter i wyjątkową atmosferę, jest idealnym miejscem do organizacji przyjęć komunijnych.

 

 

Zasobność dawnego pałacu książąt Czartoryskich w zróżnicowane pod względem wystroju i funkcji luksusowe przestrzenie, pozwala nam zaproponować Państwu różnorodne formy uroczystości, dostosowane do indywidualnych oczekiwań – od wytwornego przyjęcia w klasycznej, pastelowej Sali Lustrzanej, poprzez ekskluzywny obiad w empirowych wnętrzach w kolorze złota i burgundu Restauracji Grand Signature, po imprezę kameralną w historycznym Salonie Klubowym. Wszystko w klimacie luksusu i wyrafinowanej elegancji.

 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej i profesjonalnej organizacji różnorodnych przyjęć i bankietów. Na pewno zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół Państwa Przyjęcia Komunijnego. Zatroszczymy się o aranżację wnętrz, miłą atmosferę a przede wszystkim o wykwintne, dostosowane do smaków Gości menu.

 

 

Na wszystkie Państwa pytania odpowie nasz Doradca ds. Organizacji Eventów

Prosimy o kontakt pod nr tel: 12 424 08 06 lub 12 424 08 05, e – mail: manager@grand.pl.

 

 

Nasz adres:

Grand Hotel ***** ul. Sławkowska 5/7, 31-014 Kraków

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Bochnia lub Kamerzysta Bochnia

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca