Park Hotel Tryszczyn k. Bydgoszczy

Tryszczyn, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Tryszczyn
Adres: ul. Długa 1

Ilość miejsc do: 220
509 341 006; 785 441 881
http://www.parkhotel.tryszczyn.pl

Opis

Park Hotel Tryszczyn k. Bydgoszczy

 

 

Park Hotel Tryszczyn położony jest przy drodze krajowej nr 25 w kierunku Koszalina i Słupska.

 

Ten zlokalizowany 13 km od centrum Bydgoszczy hotel, stanowi idealną bazę wypadową zarówno dla turystów przybywających do Bydgoszczy, jak i podróżujących biznesmenów.

 

Gwarancja Najlepszej Ceny to jednoznaczna deklaracja, że na oficjalnej stronie www.parkhotel.tryszczyn.pl zawsze będzie dostępna najniższa cena, konkurencyjna także względem innych hoteli w Bydgoszczy.

 

Po gruntownej modernizacji, którą Park Hotel przeszedł w 2009 roku, do dyspozycji Gości oddano 51 przestronnych, klimatyzowanych,nowocześnie wyposażonych pokoi, oraz trzy sale konferencyjne, które można także zaadaptować do zorganizowania pięknego wesela, chrzcin, komunii.

 

Chrzciny i komunie

 

Jeżeli chcielibyście zorganizować Wasze przyjęcie z okazji chrzcin lub komunii w okolicach Bydgoszczy, to może ono odbyć się w klimatyzowanych, przestronnych i ładnych salach Park Hotelu, które zostaną przygotowane zgodnie z Waszymi życzeniami.

 

Nasz Konsultant, będąc w stałym kontakcie, zadba o wszystkie szczegóły, począwszy od dekoracji wnętrz, poprzez dobór dań Menu, a skończywszy na repertuarze muzycznym.

 

W trakcie, i po przyjęciu weselnym zapraszamy do skorzystania z naszych komfortowych pokoi. Do Dyspozycji naszych Gości oddajemy także monitorowany, bezpieczny parking.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Tryszczyn lub Kamerzysta Tryszczyn

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca