Grape Hotel & Restaurant

Wrocław, Dolnośląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Parkowa 8

Ilość miejsc do: 70
606 998 900
http://www.grapehotel.pl/

Opis

Grape Hotel & Restaurant

 

 

Zorganizuj przyjęcie w miejscu eleganckim i kameralnym, zlokalizowanym w zacisznej i zielonej dzielnicy Wrocławia. Grape Hotel & Restaurant to obiekt dysponujący pięknymi salami, dużym tarasem oraz wspaniałym ogrodem. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa przyjęcia, wsłuchamy się w Państwa potrzeby i zadbamy o każdy szczegół, tak by uroczystość była niezapomniana.

 

Autorskie menu Szefa Kuchni, Łukasza Dudzińskiego, przygotowywane jest z selektywnie wybranych składników, pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Dbając o szczegóły i najwyższą jakość używanych produktów, wykorzystuje on najnowsze techniki gotowania, tworzy menu, które zaskakuje i wywołuje podziw.

 

 

Opis obiektu:

 

Grape Hotel oferuje 13 unikatowo zaaranżowanych pokoi, które charakterem i designem przypominają i utożsamiają się z najbardziej znanymi regionami winnymi z Europy i ze świata.

Motywy dekoracyjne Hotelu i Restauracji Grape nawiązują do tematyki winnic i winnej latorośli.

Ciekawie zaprojektowane detale nadają temu miejscu unikalny charakter.

 

 

Grape Hotel&Restaurant we Wrocławiu to doskonałe miejsce na każdą okazję – konferencję, szkolenia, kameralne obiady, wesela, imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji Gości oddajemy 3 sale, które pomieszczą do 80 osób. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym obiektem.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Wrocław lub Kamerzysta Wrocław

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca