Sala Europejska 33

Szczecin, Zachodniopomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Adres: ul. Europejska 33

Ilość miejsc do: 300
502 082 600
http://www.europejska33.eu

Opis

Sala Europejska 33

 

 

Dla Państwa potrzeb powstała SALA EUROPEJSKA 33. Miejsce inne niż wszystkie.

 

Do dyspozycji Gości mamy wszechstronną sale z barem oraz ogródkiem wiosenno­letnim. Na miejscu PRACOWNIA SMAKU ugotuję każde danie. Zajmujemy się małymi kameralnymi przyjęciami jak urodziny, chrzciny itp. na kilkanaście osób jak i dużymi przedsięwzięciami dla dużych firm na kilkaset osób. Zapraszamy również do organizacji na SALI EUROPEJSKA 33 pięknych spektakularnych wesel. Istnieje możliwość wynajęcia samej sali.

 

U nas mogą Państwo organizować invent w oparciu własny alkohol co przy większej ilości osób czyni SALE EUROPEJSKA 33 bardzo konkurencyjną cenowo. Tutaj Sam kreujesz swój invent: od Ciebie zależy jakie będzie menu, alkohol, oprawa muzyczna i wystrój wnętrza. U Nas organizują imprezy duże firmy inventowe, markety, biurowce jak i rodziny i osoby indywidualne.

 

Zorganizuj invent na SALI EUROEJSKA 33 i poczuj wyjątkowy klimat lokalu, który będzie tego dnia tylko dla Ciebie i twoich gości.

 

Menu na chrzciny i komunie

 

Mając na uwadze różnorodne gusta naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę menu. Największą ich zaletą jest możliwość skomponowania własnego menu, poruszając się na poziomie tej samej kategorii cenowej można dowolnie zamieniać/wymieniać pozycje menu, jest również możliwość komponowania menu korzystając ze wszystkich kategorii cenowych tworząc zupełnie alternatywną propozycję. Po takim zabiegu z Państwa strony wyceniamy indywidualnie wybrane menu. Istnieje również możliwość zaproponowania przez Państwa całkiem alternatywnego zestawu, który chcieliby Państwo widzieć u siebie na przyjęciu, po otrzymaniu takiej propozycji również przygotujemy atrakcyjną kalkulację tak, aby maksymalnie sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Szczecin lub Kamerzysta Szczecin

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca