Hotel Borowiecki***

Łódź, Łódzkie

Informacje o obiekcie

Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź
Adres: ul. Kasprzaka 7/9

Ilość miejsc do: 120
42 208 17 05
http://hotelborowiecki.pl

Opis

Hotel Borowiecki***

 

 

Hotel Borowiecki znajdujący się w centrum Łodzi jest obecny na rynku Ho-Re-Ca od 5 lat. Od początku rozpoczęcia działalności jest obiektem o silnym, łódzkim rodowodzie. Hotel zawdzięcza nazwę tytułowemu bohaterowi najsłynniejszej powieści o Łodzi – „Ziemi Obiecanej” Władysława Reymonta.

 

Planujecie Państwo organizację przyjęcia lub imprezy okolicznościowej w Łodzi? Zapraszamy do Hotelu Borowiecki! Wesela i imprezy okolicznościowe organizowane w Restauracji „Tkalni Smaku” to gwarancja sukcesu i niezapomnianych wrażeń. Roztaczamy opiekę doradzając najlepszą formę organizacji przyjęcia, ustalamy wspólnie MENU dbając o optymalne zbalansowanie pod kątem ilości dań i ich ciężkości, wykonujemy dekorację stosowną do okazji oraz zapewniamy pomoc przy organizacji dodatkowych atrakcji. Eleganckie wnętrza obiektu współgrają z wyśmienitą i zróżnicowaną kuchnią, a położenie restauracji i kameralnych sal bankietowych jest idealnie przemyślane, aby logistyka serwowania dań była szybka i sprawna w każdych warunkach.

 

Chcielibyśmy zaznaczyć, że dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu.

 

 

Chrzciny

 

Chrzciny są okazją do pierwszego spotkania Państwa potomka z całą rodziną. Każdy rodzic pragnie, aby ten dzień był przeżyty wyjątkowo. By jak najlepiej pomóc w tym rodzinnym przyjęciu i jednocześnie odciążyć młodych rodziców, zmęczonych codzienną pielęgnacją maleństwa, oddajemy do Państwa dyspozycji nasze komfortowe sale bankietowe (do 26 osób) oraz sale restauracyjne (do 120 osób), obsługę kelnerską i apetyczne menu ze specjalnym menu dla dzieci. Gwarantujemy uroczyste przystrojenie sali oraz niesamowitą atmosferę.

 

Komunie Święte

 

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego młodego Chrześcijanina. Hotel Borowiecki to miejsce, w którym komunie organizujemy już od wielu lat. Zaufało nam wielu rodziców, którzy to właśnie nasz tani hotel wybrali jako idealne miejsce na tę uroczystość. Gwarantujemy Państwu bardzo atrakcyjne pakiety, już od 75 zł od osoby.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Łódź lub Kamerzysta Łódź

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca