Zamek w Przegorzałach – Restauracja U Ziyada

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: ul. Jodłowa 13

Ilość miejsc do: 120
12 429 71 05
http://www.uziyada.krakow.pl

Opis

Zamek w Przegorzałach – Restauracja „U Ziyada”

 

 

 

 

Chrzciny to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Zapraszamy do organizacji przyjęcia z okazji chrzcin w Zamku w Przegorzałach – Restauracji „U Ziyada”. To miejsce, które od wielu lat zachwyca swoją oryginalnością, profesjonalną obsługą i wykwintnym menu.  Niewątpliwą atrakcją Zamku są jedyne w Krakowie tarasy widokowe przynależące do obydwu poziomów Restauracji – stąd Goście Państwa przyjęcia podziwiać mogą panoramę Wisły, majestatyczne Tatry czy też Klasztor Ojców Kamedułów na Bielanach.

 

Organizując przyjęcie z okazji Chrzcin zadbamy, by to wydarzenie zapadło w pamięć wszystkich Gości. Oferta Restauracji obejmuje zarówno propozycję menu serwowanego, bufet, dodatkowe danie gorące, specjalne menu dla dzieci, jak i możliwość dodatkowego zamówienia tortu i ciast.

 

W przygotowaniu przyjęcia z okazji Chrzcin chętnie doradzimy w kwestii wszelkich szczegółów, m.in. odpowiedniego menu dla Gości, doboru odpowiedniego wina do menu, dogodnego ustawienia stołów czy dekoracji, która idealnie wpasuje się w charakter wydarzenia.

 

 

 

Zamek w Przegorzałach – Restauracja „U Ziyada” to również miejsce doskonałe do organizacji przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Ten wyjątkowy dzień to wspaniała okazja do spotkania w gronie rodzinnym. Zapewniamy nienaganną jakość obsługi i atmosferę celebracji tego pamiętnego dla Państwa dziecka i całej rodziny dnia. Nasz Szef Kuchni zadba o wspaniałe menu, zaspokajające nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Kraków lub Kamerzysta Kraków

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca