Siedem Życzeń

Lublin, Lubelskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Adres: Aleje Zygmuntowskie 4 lok. R

Ilość miejsc do: 80
81 525 27 23; 668 192 331
http://siedemzyczen.net

Opis

Siedem Życzeń

 

 

Chrzciny

 

Chrzciny to piękna i niecodzienna uroczystość, pełna radości i uśmiechu. Powitanie nowego członka rodziny to uroczystość nie zapomniana. Cała rodzina cieszy się razem z rodzicami z ogromnego szczęścia. Restauracja Siedem Życzeń to świetne miejsce na uczczenie tego typu uroczystości. Rodzice oddając profesjonalistom obsługę gastronomiczną będą mieli czas na spokojne rozmowy z rodziną oraz pozostałymi zaproszonymi gośćmi.

 

 

Pierwsza Komunia Święta

 

Pierwsza Komunia Święta – uroczystość katolicka z mszą świętą, podczas której wierni, przeważnie 9-letnie (2. klasa szkoły podstawowej) dzieci, po raz pierwszy przyjmują sakrament Eucharystii pod postacią Hostii. Dzieci ubierają się w specjalne stroje (dziewczynki w białe sukienki, chłopcy w garnitury lub w alby komunijne). Dzieci do tego dnia przygotowują się cały rok.

 

Po tak wielkim przeżyciu warto spotkać się w gronie najbliższych i wspólnie uczcić tą podniosłą uroczystość. Mamy pełną ofertę w zakresie obsługi przyjęć komunijnych.

 

Ze względu na bardzo podobne terminy i ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwacje telefoniczną lub mailową.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Lublin lub Kamerzysta Lublin

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca