Restauracja Kuk Nuk

Rzeszów, Podkarpackie

Informacje o obiekcie

Województwo: Podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Adres: ul. Matejki 4 (Rynek)

Ilość miejsc do: 30
533 219 000
http://www.kuknuk.pl/

Opis

 Restauracja Kuk Nuk

 

 

 

 

Kuk Nuk to nowoczesna, autorska kuchnia Macieja Stankiewicza, przygotowywana wyłącznie w oparciu o świeże, regionalne produkty dostarczane codziennie przez producentów z Podkarpacia. Sezonowa karta, zmieniająca się wraz z porami roku, nieoczywiste połączenie smaków oraz nowoczesne próżniowe gotowanie w niskich temperaturach w technologii sous-vide (mięsa nawet kilkanaście godzin!) to najlepsza wizytówka i znak firmowy Kuk Nuk

 

 

Kuk Nuk to wyjątkowa przestrzeń do organizacji uroczystości rodzinnych. Nasza oddzielna sala PATIO zapewnia kameralną atmosferę i świętowanie tylko w gronie własnych gości.  Organizujemy przyjęcia zarówno dla mniejszych grup, jak i dla liczniejszych do 30 osób. Gwarantujemy wyśmienite i bardzo estetyczne menu, pełen wachlarz win do wyboru oraz spokojną i przyjemną atmosferę, co sprawi, iż Państwa uroczystość będzie faktycznie rodzinnym świętem. Szczególną wagę przywiązujemy do wystroju wnętrza i dekoracji stołu, które podkreślają szczególny charakter każdej uroczystości.

 

 

 

Zapytania należy kierować na adres mailowy kuknuk@kuknuk.pl (ekspresowo potwierdzimy dostępność sali oraz prześlemy specjalnie dedykowane propozycje menu).

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Rzeszów lub Kamerzysta Rzeszów

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca