Hotel i Restauracja Piano

Lublin, Lubelskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Adres: ul. Jana Pawła II 19

Ilość miejsc do: 150
506 131 164; 81 458 38 33
http://piano-lublin.pl

Opis

Hotel i Restauracja Piano

 

 

Hotel Piano to nie tylko miejsce na spokojny wypoczynek, ale również na udane spotkanie w gronie rodziny i znajomych. Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe w formie szwedzkiego stołu lub tradycyjnie. Zapewniamy oprawę muzyczną oraz zróżnicowane menu.

 

 

Chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe

 

W Hotelu Piano mogą Państwo zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunie, jubileusze, firmowe bankiety i rodzinne uroczystości oraz wiele innych przyjęć.

 

Przestronne, klimatyzowane sale, stylowy design i wystrój dopasowany do charakteru imprezy, a także wyśmienite dania przygotowywane w hotelowej restauracji zagwarantują Państwu udaną, wyborną zabawę.

 

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne imprezy, jak też bankiety i koktajle w formie szwedzkiego stołu. Do tego zapewniamy zróżnicowane menu, zatem mogą Państwo podjąć swoich Gości przekąskami w wybranym stylu kulinarnym – przyjęcie w klimacie kuchni włoskiej, francuskiej czy polskiej z pewnością usatysfakcjonuje smakoszy i pozostawi miłe wspomnienia.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Lublin lub Kamerzysta Lublin

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca