Figaro Park

Warszawa , Mazowieckie

Informacje o obiekcie

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Adres: Saska Kępa Al. Zieleniecka 2

Ilość miejsc do: 150
22 619 37 23; 602 354 789
http://www.figaropark.pl

Opis

Figaro Park

 

Do dyspoyzcji Państwa oddajemy:

Sala Restauracyjna znajdująca się na parterze – główny poziom lokalu, mogący pomieścić 100 osób (przy imprezach zasiadanych). Przy ustawieniu bankietowym (imprezy stojące) do 170 osób. Jest idealnym miejscem zarówno na spotkania biznesowe jak i przyjęcia okolicznościowe.

Foyer – usytuowany na parterze, miejsce z przeznaczeniem na stoły w ustawieniu zasiadanym lub miejsce wydzielone do tańczenia i orkiestrę. Z foyer rozpościera się widok na ogród i zieleń.

Ogród widokowy z altanami – na parterze, to doskonałe miejsca na letnie dni i ciepłe wieczory. Tworzy on naturalną całość z resztą lokalu. Ze względu na bujną roślinność parkową ma wyjątkowy i piękny charakter. Idealny na garden party z grillem do 100 osób. Sala

 

VIP z kominkiem – na piętrze. Sala ta doskonale nadaje się zarówno na kameralne spotkania służbowo – biznesowe, jak i prywatne. Jej wnętrze może pomieścić do 50 osób.

 

Lounge bar z kominkiem – na piętrze. To świetne połączenie baru z salą przejściową z łączącym widokowym tarasem. Doskonale nadaje się do organizacji przyjęć okolicznościowych jak i firmowych. Event planning Podaj nam szczegółowe dane odnośnie Twojego wydarzenia w dowolnym czasie.

 

Zaplanuj swoje wydarzenie imprez lub wydarzeń firmowych. Nasi planiści koordynują szczegóły i konwencję, różnych form spotkań: seminaria konferencje targi programy motywacyjne imprezy zjazdy inne programy

Zapraszamy do działu kontakt w celu uzupełnienia formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy wpisać “Event planning”. Sktontaktujemy się z Państwem w najkrótszym możliwym czasie.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis Chrzcinyikomunie.pl 

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Warszawa lub Kamerzysta Warszawa

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca