IBB Grand Hotel Lublinianka

Lublin, Lubelskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Adres: Krakowskie Przedmieście 56

Ilość miejsc do: 140
81 44 66 100
http://www.lublinianka.com/restauracja/beletage

Opis

IBB Grand Hotel Lublinianka

 

 

Restauracja BelEtage w IBB Grand Hotelu Lublinianka

 

Restauracja BelEtage to jeden z najbardziej eleganckich lokali, jakie oferuje Lublin. Nasza restauracja jest popularnym miejscem organizacji kolacji, bankietów i kameralnych przyjęć weselnych. Wybór wyśmienitych dań wywodzących się z kuchni całego świata, proponowanych przez szefa kuchni Artura Górę, zyskał uznanie nie tylko wśród lubelskich smakoszy, ale również wśród gości hotelowych przyjeżdżających tu z całego świata. Restauracja BelEtage to także profesjonalna, miła obsługa gwarantująca satysfakcję Gości przychodzących tu zarówno na „szybki lunch”, jak i wystawną kolację.

 

BelEtage może na dwóch poziomach pomieścić do 150 osób, a w ciepłych miesiącach naszą ofertą kulinarną można również raczyć się na hotelowym tarasie.

 

W 2016 r. byliśmy nominowanii do nagrody Hermesy Poradnika Restauratora, jako jedna z 5 Restauracji hotelowych z całej Polski.

 

W tym roku zostaliśmy również docenieni w trakcie Lublin Restaurant Week w kategorii Najlepsza Obsługa (II miejsce), Najlepsza Atmosfera (II miejsce) oraz Najlepsze Jedzenie (II miejsce).

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Lublin lub Kamerzysta Lublin

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca