Restauracja Maestra

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Adres: ul. Marszałka Focha 5

Ilość miejsc do: 260
664 791 405; 52 325 16 51
http://www.restauracjamaestra.pl

Opis

Restauracja Maestra

 

 

Tu każde danie swą nazwą, a często i historią oraz dobranymi składnikami, nawiązuje do wystawianych na deskach Opery Nova oper, operetek, musicali i spektakli. Wyjątkowy klimat Opery odczuwalny jest tu zresztą na każdym kroku.

Muzyczne rekwizyty, manekiny w scenicznych strojach, zdobiąca ściany galeria zdjęć ze spektakli oraz teatralne postacie niejako kłaniające się Gościom w oknach Restauracji.

 

Bydgoszcz, jak każde duże miasto, oferuje liczne lokale gastronomiczne i restauracje, z których każda chce przyciągnąć właśnie do siebie. Szukając tej odpowiedniej, kieruj się smakiem, stylem i jakością, a na pewno wybierzesz dobrze.

 

Restauracja Maestra to prowadzona przez firmę Gran ekskluzywna restauracja w centrum miasta Bydgoszcz. Wyróżnia się oryginalnym i niezapomnianym klimatem, a także długoletnim doświadczeniem, gwarantującym jakość nie tylko dań, ale i przeżyć.

 

 

Pierwsza Komunia Święta i chrzciny to jedno z największych przeżyć w życiu zarówno młodych ludzi, jak i ich rodzin.

W naszej Restauracji zapewniamy piękną oprawę przyjęć komunijnych i chrzcin, które pomagają w podtrzymywaniu wyjątkowej atmosfery tego dnia.

 

 

 

W przypadku kontaktu z lokalem prosimy o powołanie się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

 

 
Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Bydgoszcz lub Kamerzysta Bydgoszcz

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca