Pałac Kawalera

Świerklaniec, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Świerklaniec
Adres: Parkowa 30

Ilość miejsc do: 200
+48 667 082 448
http://www.palackawalera.com/

Opis

Pałac Kawalera

 

 

Przyjęcia

mark-l
 
 

 

W zabytkowym Pałacu Kawalera organizujemy zarówno wesela, imprezy firmowe, jak i różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe (chrzty, komunie, urodziny, jubileusze itd.). Do dyspozycji gości mamy siedem wytwornych sal. W Pałacu Kawalera możliwe jest również zorganizowanie ślubu cywilnego. Wesele w tym miejscu ma wyjątkowy charakter ze względu na otaczający rezydencję park w Świerklańcu, ze znajdującymi się tu licznymi innymi zabytkami. Tę piękną naturalną scenerię, jak i pałacowe wnętrza, pary młode i ich goście często wykorzystują na wykonanie sesji fotograficznych. W sprawie organizacji wesel i innych przyjęć okolicznościowych prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 667 082 448 lub adresem e-mailowym event@palackawalera.com.

 

 

Kolacje w plenerze

mark-l
 
 

Restauracja Pałac Kawalera w ramach swoich usług uwzględniła również możliwość zorganizowania w parku w Świerklańcu tzw. bushdinner, czyli kolacji w plenerze. Są one popularne wśród turystów odwiedzających kraje Afryki. Mają uroczysty charakter i wyszukane menu, które ustalają Państwo u szefa kuchni restauracji. Nasi pracownicy przygotowują krzesła, stoły wraz z nakryciem w ustronnym miejscu na jednej z polan parkowych. Miejscu kolacji w plenerze romantyczne klimatu nadają palące się świece, a także ognisko. Gościom zapewniamy również obsługę kelnerską. Cena za zorganizowanie takiego wydarzenia każdorazowo jest ustalana indywidualnie.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

 

Zapisz

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Świerklaniec lub Kamerzysta Świerklaniec

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca