Weranda Catering & Events

Poznań, Wielkopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul. Paderewskiego 7

Ilość miejsc do: 200
519-340-881
http://catering.werandafamily.com/

Opis

Weranda Catering & Events

 

 

Potrzebny catering na wesele, rocznicę ślubu, imieniny, urodziny, komunię, chrzciny, wieczór z przyjaciółmi i wszelkie inne okazje? Dobrze trafiłeś!

Ułożymy dla Ciebie najbardziej odpowiednie menu, wyręczymy Cię w przygotowaniach, dekoracjach, a w razie potrzeby pomożemy w znalezieniu odpowiedniego miejsca!

Komunia

 

Komunia jest niezwykle ważnym dniem dla całej Rodziny. A catering na komunię najlepszym rozwiązaniem, by móc w pełni cieszyć się tym dniem oraz spędzić piękny czas z Rodziną, a nie w kuchni.
Zapewnimy wszystko, co niezbędne – pyszne jedzenie, stosowną zastawę, dekoracje stołu, dyskretną i doświadczoną obsługę, a na koniec zostawimy po sobie porządek i spokój. Wszystko po to, abyś w tym czasie mógł poświęcić się Gościom.

Chrzciny

 

Wiemy jak cudownym momentem w życiu są narodziny dziecka. Wiemy także, jak bardzo absorbujący jest to czas. Nie nakładaj na siebie zbyt wielu obowiązków. Pozwól sobie pomóc. Z przyjemnością przygotujemy i dostarczymy zdrowy, lekki i smaczny catering na chrzciny dobrany w taki sposób, by cieszył kubki smakowe Twoich Gości, ale również mógł być spożywany przez matki karmiące. Przygotujemy piękne nakrycie stołu, świeże kwiaty, serwetki, niezbędną zastawę stołową, a Ty będziesz mieć chwilę by odetchnąć, usiąść i w spokoju nabrać sił na kolejne wyzwania jakie niesie rodzicielstwo.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Poznań lub Kamerzysta Poznań

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca