Gościniec Zacisze

Chmielno, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Chmielno
Adres: Węgliska 20a,

Ilość miejsc do: 120
+48 506 062 258
http://pensjonatzacisze.pl/

Opis

Witamy w Gościńcu Zacisze.

 

 

Gościniec Zacisze, oferuje swoim szanownym gościom możliwość wypoczynku, nocleg oraz wyżywienie, w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu lasów i jezior, z dala od gwaru i zanieczyszczeń miasta, w odległości ok. 1 km od Jezior Kłodno i Białe.

 

 

Poza ofertą wypoczynkową organizujemy również wesela, przyjęcia, chrzciny, urodziny, spotkania biznesowe, konferencje i inne imprezy okolicznościowe na około 130 osób w eleganckiej sali bankietowej.

 

Nasza oferta wypoczynkowa skierowana jest przede wszystkim do rodzin a także do osób nastawionych na wypoczynek w czystej i malowniczej okolicy, z dala od gwarnych ośrodków turystycznych, lubiących kontakt z przyrodą ( istnieje możliwość wynajęcia całego Gościńca). Natomiast nasza oferta organizacji imprez skierowana jest do rodzin (rodzinne imprezy okolicznościowe, urodziny, przyjęcia z okazji pierwszej komunii, wesela na około 130 osób, oferta świąteczna – Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy) oraz do odbiorców indywidualnych, par, małych zorganizowanych grup (oferta sylwestrowa i karnawałowa, konferencje, spotkania biznesowe itp.).

 

 

Oddajemy do dyspozycji Gości: noclegi w stylowo urządzonych pokojach 2, 3 i 4 osobowych – każdy z klimatyzacją i łazienką, wyżywienie w pełny lub częściowym zakresie, oferujemy kaszubską kuchnię regionalną, salę bankietową (ok. 150m2) z klimatyzacją, FRANCUSKIMI sufitami i oświetleniem, salę konferencyjną z wentylacją mechaniczną i osprzętem multimedialnym (rzutnik, profesjonalne nagłośnienie), a także letni ogród i taras, nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu.

 

 

W przypadku kontaktu z lokalem prosimy o powołanie się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Chmielno lub Kamerzysta Chmielno

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca