Wyślij zapytanie
61... telefon

Ibb Andersia Hotel****

Plac Andersa 3, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Kórnik , Luboń , Przeźmierowo, Środa Wielkopolska, Swarzędz

61... telefon
Wyświetleń: 635


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

od 1 do 200

IBB Andersia Hotel****

IBB Andersia to czterogwiazdkowy hotel położony w centrum miasta Poznań. Prestiżowe miejsce cieszy się dużym uznaniem gości z całej Europy.

Oferuje również możliwość organizacji przyjęć rodzinnych.

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowego podejścia. Wiemy jak sprawić by komunia lub chrzciny przebiegały sprawnie i spokojnie, dlatego z radością zapraszamy Państwa do eleganckich przestrzeni.

Do dyspozycji mamy 10 sal, które oferujemy na wyłączność z przeznaczeniem pod organizację takich wydarzeń. Dodatkowo proponujemy restaurację hotelową FLAVORIA, która ugości kilka grup – zachowując komfort i prywatność. Oferujemy Państwu również pokoje hotelowe, w których można wygodnie i w spokoju przygotować się do uroczystości a i przenocować gości przed lub po imprezie w bardzo preferencyjnych cenach.

Bezpłatny parking, jedna z najlepszych poznańskich restauracji i baza noclegowa dla gości z daleka sprawiają, że wydarzenie nie wiąże się ze stresem i bieganiną, lecz przyjemnym i rodzinnym świętem.

Proponujemy Państwu również dedykowane menu serwowane lub podane na półmiskach w atrakcyjnej cenie od 50 zł/ osoba dopasowane w taki sposób, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Wykwalifikowany personel zadba o to, żeby nie zabrakło niczego na stołach.

Nad przebiegiem całej imprezy będzie czuwała doświadczona obsługa, która sprosta każdemu zadaniu a dedykowany opiekun zadba o państwa komfort na każdym etapie od momentu wstępnej rezerwacji, przez ustalenia zw. z menu, salą, dekoracją, ustawieniem aż po koniec imprezy i jej rozliczenie. Zadowolenie każdego z uczestników z imprezy jest priorytetem dla hotelu!

Mają Państwo również możliwość zorganizowania przyjęcia na zadaszonym - słonecznym tarasie.

Organizacja krok po kroku:

1.Skontaktuj się z nami pod numerem 61 667 81 11 lub mailem bankiety@andersiahotel.pl

Podaj jak największą ilość informacji takich jak: rodzaj imprezy, ilość osób, datę, godziny jeśli znasz, ustawienie Sali oraz planowany budżet.

Jeśli masz przeznaczoną na organizację konkretną kwotę, napisz.

A my sprostamy Twoim oczekiwaniom (nie obawiaj się, stanowimy zespół młodych i kreatywnych osób które lubią wyzwania i zawsze znajdujemy rozwiązania 😊

W odpowiedzi otrzymasz ofertę organizacji spotkania oraz zdjęcia proponowanych przestrzeni

2.Umów się z Nami na spotkanie w hotelu

Przy pysznej kawie Państwa indywidualny opiekun opowie o możliwościach hotelu, doradzi w kwestii dekoracji czy ustawienia Sali oraz zaprezentuje dostępne przestrzenie.

Jeśli nie masz czasu na spotkanie, co rozumiemy w obecnych czasach wystarczy że utrzymasz z nami korespondencję mailową i zorganizujemy wszystko na odległość – wystarczy kontakt telefoniczny i mailowy.

3.Po spotkaniu – formalności

Po rozmowie, bierzemy się do pracy – przygotowujemy ofertę – wycenę organizacji wydarzenia. Wysyłamy na Twojego maila – jeśli czegoś brakuje lub zapomniałeś poinformować nas o swoich planach – to jest czas uzupełnienia informacji.

Jeśli oferta odpowiada Państwa potrzebom, kolejnym krokiem jest podpisanie krótkiego zamówienia (wycena usług, menu, terminy wpłat, warunki anulacji).

4.Kolejny etap to wpłata zaliczki

W tym kroku wyślemy dla Ciebie dokument - fakturę Pro Forma, który otrzymasz celem dokonania zapłaty na wskazany w nim rachunek bankowy.

Jeśli wolisz zapłacić stacjonarnie - przyjdź do nas i zapłacić w recepcji kartą/gotówką ustaloną kwotę zaliczki.

5.Oczekiwanie na realizację – ustalanie szczegółów

Po podpisaniu dokumentów i wpłacie zaliczki, masz dużo czasu na podjęcie ostatecznej decyzji oraz dokonywanie zmian.

14 dni przed realizacją spotkamy się ponownie lub ustalamy telefoniczne ostateczną liczbę osób, godziny, ustawienie Sali i wszystkie szczegóły.

6.Realizacja wydarzenia

W dzień realizacji - przychodzisz do hotelu w pełni zrelaksowany, spędzasz czas z bliskimi, czekasz na fantastyczny serwis i pyszne jedzenie.

Na miejscu wita Cię dedykowany opiekun i zaprasza do Sali, w zasięgu Twojego wzroku jest zawsze osoba do której możesz się zwrócić z każdym pytaniem lub wątpliwością.

- Po zakończeniu spotkania spotykamy się, żeby podsumować organizację oraz rozliczenie -  chcąc podnosić poziom i standard oferowanych usług.

Jeśli rozliczenie już nastąpiło nie pozostaje Ci nic innego wrócić do nas z kolejną realizacją.

To Wszystko, pozwól nam przygotować ten dzień dla Ciebie i Twoich bliskich!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta

Powrót