Wyślij zapytanie
44... telefon

hotel sport

ul. 1 Maja 63, Bełchatów, Łódzkie,

W pobliżu: Piotrków Trybunalski

44... telefon
Wyświetleń: 317


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 100

Hotel Sport

Hotel z restauracją Sport jest znakomitym miejscem, w którym każdy gość może poczuć magiczną atmosferę. Menu, jakie jest serwowane w naszym obiekcie, jest zróżnicowane, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Pary weselne mogą zamówić ekskluzywne i wykwintne dania przygotowane specjalnie na tę uroczystość. Restauracja hotelowa przygotowała również nie lada atrakcję dla dzieci. Mogą one podziwiać gwiazdki w przepysznej zupie bulionowej oraz zajadać się przepysznymi faworkami drobiowymi.

Amatorzy słodkości również zaspokoją swój apetyt. Cukiernia wytwarzająca własne wypieki jest wyjątkowym atutem, jakim odznacza się nasza restauracja. Bełchatów jest dobrze rozwiniętym miastem, ale jedynie takie lokale, jak restauracja Sport, nadają mu niepowtarzalnego uroku. Woj. Łódzkie pełne jest osób związanych ze światem nauki i biznesu.

To właśnie dla nich lokal ten wynajmuje specjalne sale konferencyjne, które są wręcz idealne na organizowanie takich wydarzeń, jak wykłady, prelekcje, bankiety oraz szkolenia.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bełchatów, Obiekty, Hotele

Powrót