Wyślij zapytanie
607... telefon

Dworek Łukowiska

Bubel Łukowiska 29, Janów Podlaski, Lubelskie,

W pobliżu: Biała Podlaska, Terespol, Pratulin, Leśna Podlaska

607... telefon
Wyświetleń: 397


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 160

Dworek Łukowiska

Dworek Łukowiska k/Janowa Podlaskiego to posiadłości z dziewiętnastowiecznym dworem w Parku Krajobrazowym „Podlaski Przełom Bugu”. Posiadłość leży w cichym i ustronnym miejscu, na wzgórzu o łącznej powierzchni 10 ha.

Na odwiedzających gości czekają: stylowo urządzone pokoje z łazienkami, jadalnia, sala balowa na 160 osób, salon z kominkiem, sala konferencyjna, sauna, siłownia, teren do gier i zabaw, zarybiony staw z altanką na wyspie (z możliwością wędkowania), staropolski ogród z kwiatami i ziołami oraz miejsca parkingowe.

Przyjęcia okolicznościowe

Dysponujemy stylowo urządzoną salą biesiadną. W okresie wiosenno-letnim proponujemy zorganizowanie uroczystości typu chrzciny i komunie na świeżym powietrzu w cieniu wiekowych lip. Urozmaicone menu obfitujące w specjały kuchni staropolskiej, regionalnej i wegetariańskiej zaspokoi podniebienie najbardziej wymagającego smakosza.

Gwarantujemy szampańską zabawę, o której oprawę muzyczną zadba kapela ludowa lub profesjonalny DJ.

Zapraszamy do spędzenia tego pięknego dnia w ciepłej domowej atmosferze wśród rodziny i przyjaciół.

Dworek Łukowiska to elegancja prestiż oraz najwyższa jakość usług

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2023-02-15 09:50:15

Ocena: 5

Miejsce jest po prostu... magiczne! To słowo najbardziej podkreśla charakter obiektu. Na ocenę składa się pobyt na przyjęciu, pokoje jak i sam klimat miejsca. Piękno ciszy, prostoty nadaje uroku miejscu. Takie drugie Soplicowo 🙂

Tagi: Janów Podlaski, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Rustykalne miejsca, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Zabytkowe miejsca

Powrót